To nieje normalne

Príspevok v téme: To nieje normalne
Zuza66un8

Ahojte.Mam takyto problem.Je to problem a dosť važny.Mam 19 rokov skončila som strednu.Vzdy som mala len same nestastie vo všetkom.Kamaratky nemam ziaden chalan o mna neprejavil zaujem.Citim sa ako niekto ubohy ako 0....Niesom ani skareda vzdy som chodila pekne upravena aj chodim.Niekedy som chodila na diskoteky bavila sa uvolnene ziadne tlacenie na pilu ani nic.Nikdy mi nikto nedal ani pusu ani som som zo ziadnym chlapcom netancovala.Pritom som chodila upravena.Cim to moze byt sposobene?Som prekliata?Ako sa zbavit prekliatia?Aj ja chcem zazit lasku..

Moireal

Ja som mala prvy vztah az na vyske a o nic som neprisla. Tvoj problem je, ze sa velmi porovnavas s kamoskami. Razi sa styl promiskuity ako u chlapov aj zien. Skus zmenit kamosky, ktorych prvorady zivotny ciel nieje mat chalana. Hlavne sa spytaj sama seba, ci je chalan presne to co chces, alebo je to len preto, ze nechces byt jedina, co chalana nema. Ak je to to druhe, zmen prostredie. Vytaca ma, ako sa v dnesnej dobe kladie doraz iba na to, kolko toho cloveka presuka. Akoby to bola jedina hodnota cloveka. Kolkokrat niekoho ,,,, tolkokrat si clovekom. Grc.
Dalsia vec, mozes byt pekna ale chlapi z teba necitia uvolnenost, zabavu, nieco zaujimave. Toto vsetko mozes vyzarovat az ked budes samu seba uznavat. A aby ta aj chlapi uznavali, najdi si hodnotu mimo nich. Vela zien chcu byt najkrajsie. Ale toto nieje ono. Najviac idu baby, co su pekne a zaroven maju vlastne konicky a nieco, cim ziju. A niesu to chlapi. Pokial teda chces byt material na chodenie a nie iba na pretiahnutie. Vela stastia. :-)

Ed59

Tak to je neskutočný problém, čo to do chorého človeka, hlavne, že tvoj problém vyriešime...
Mám pre teba riešenie, kúp si iPhone 7.