Nezvladam ani prvy rocnik VS

Príspevok v téme: Nezvladam ani prvy rocnik VS
SandraN555

Ahojte, som prvacka na ekonomickej univerzite v Ba. Skolu mame tri týždne, a ja to uz teraz nezvladam. Matematika ma velmi trápi, chodím na dve doučovania no nestačí to... Dalej ekonómia, ktorá sa tiez dotýka matematiky, mi robi velmi problémy, aj cela terminológia, vsetky poucky atd. Nic mi to nehovorí, nerozumiem tomu, mam k tomu strasny odpor.. Ucim sa kazdy den, vzdy po skole aj do noci, ráno vstávam skoro a učím sa, stale sa učim. No nestačí to, proste mam pocit ze na tu skolu nie som stavana.. Ze ekonomia je mi velmi vzdialená.. Vzdy som túžila po praci s deťmi, tak sa sama seba stale pýtam, preco som nešla na pedagogicku, aj ked ke na tom školstvo tak ako je,, :( aspon by ma štúdium bavilo.. Neviem co mam robit.. Od rana plačem, neviem sa naučiť ani jednu vetu, proste mi to nedáva zmysel, nerozumiem tomu... Poraďte mi co mam robit :( ku psychologicke chodím a mam zatial lieky na ukľudnenie len voľnopredajný z lekarne... Ale moc nepomáhajú, je mi stale rovnako... Preco rovesníkom to ide stale chodia na party zabavaju sa piju a este aj prechadzaju? A ja co sa nonstop ucim tak mi to ani nejde a uz teraz viem z budem dva predmety prwnasat......... :,(

a_dr1a

Ahoj Sandra. A co ta primelo ist prave na ekonomiu? Ved je to pre teba len trapenie a muky tam. To chceli rodicia? Pozri. Myslim si, ze to s tym ucenim prehanas. Takto sama sebe iba skodis. S takymto tempom a trapenim sa to v zlom prejavi iba na tvojom fyz-psych zdravi. Chodis k psych. Ta ti k tomu co povedala?? Pozri sa na svojich spoluziakov. Ti sa ani z polovice tak nedrvia neucia ako ty, uzivaju si a prechadzaju v pohode. A ty sa iba nonstop ucis, beries doucka a nezvladas to. Nie je hanba si to priznat, ze ti uvedena skola nevyhovuje nesedi a zvolit si inu cestu. Bud prestup na inu VS, praca, ci zahranicie. Ale ak ta bavi praca s detmi, tak kludne si zvol pedagogiku a aprobaciu na predmety, ktore by si mohla vykonavat aj keby si napokon v skolstve nerobila (informatika jazyky ai).