Psychicky problem

ANGEL-DEMON

zamyslieť sa nad stravou, odporučam hlavne banany :-) si naordinovať 1 každy den povinne, potom budeš ako ja ako lečo vysmiata + zdrava strava, no a zivotny stýl ci sa hybes, ci mas dost pohybu... nepises kolko mas rokov... takze ci pracujes ci chodis do skoly... a najlepsia je terapia sokom... ja mam tiez problem ist sama niekam , hanbim sa ci co... aj v obchode mam stresy, ak nejdem nakupovat tam kde som pracovala ze ma tam poznaju a kecame smejeme sa... vtedy som v pohode... bola som u psychologicky a ze mam sociofobiu... uz to mam celkom OK... ze je super ze pracujem s ludmi... aj teraz robim vo velkej firme vela ludi okolo mna,.. s kazdym srandujem, som oblubena, nemam ziaden problem... no ked mam ist do obhcodu sama niekedy tak sa citim neisto... a niekedy uplne v pohode, akosi sa to strieda...

Iiiii

A problem is like an asshole, everyone´s got one.
Si aká si, také niečo nevyriešiš šibnutím čarovného prútika. Strach má aj ochrannú funkciu, strachu sa netreba len zbavovať za každú cenu.
Akých si mala rodičov a detstvo, ak sa môžem opýtať?

Cariboo

absolutne netusim co sa s tym da robit, ale ked nato prides, napis...
jedine co ti skusim poradit, aby si si o tom vela precitala a pripadne zasla za psychologom :(((
odkedy mas tento problem?

exit

Ahoj mal som to podobne,, citit sa zle v spolocnosti, ci strach v cudzej spolocnosti... zarucene pomoze konfrontacia,, cize schvalne chodit na taketo miesta, a zvyknut si na tieto miesta, naucit sa prestat sa bat,, naozaj pomoze to, fakt mi mozes verit,, prejde ta to,,,,, a k tomu ostatnemu,, to uz vies aj sama...