predkozka 8 rocny chlapec

Príspevok v téme: predkozka 8 rocny chlapec
mama1986

dobry den . chcela by som som nazor mamiciek a kto sa vyzna .takze moj maly ma 8 rokov .. a neda sa mu stiahnut predkozka . v lete sme bezali k urologovi ,lebo malemu nieco vytekalo z pipika .. urolog mu to musel vycistit a bolo to strasne ., manzel musel dieta drzat a dr mu to cistil ,maly vrieskal ,bolo to pre mna na odpadnutie ..........odvtedy mam traumaticky zazitok ,.....,kontrola bola o mesiac .... urolog ,velmi mily dr , mu pozrel pipik a dal kortikoidnu mast .. ze mam mesiac potierat ,,, ze po mesiaci sa uvidi ,ci sa to bude musiet chirurgicky odstranit ,,, dal mi dalsi termin ,,, a odvtedy sa zacali moje depresie ,, som na liekoch z toho /nesla som tam zo sztrachu /.. brutalne sa bojim ,ze ma snim poslu do nemocnice na rezanie ,:( jemu to nejde stiahnut, neviem si predstavit mojmu malemu sposobovat dalsiu bolest ,, ja sa idem zblaznit ... moj muz ,mi stale nadava ,ze ci chcem tomu malemu pokazit zivot .. ked to neriesim ,ale ja neviem co mam robit ,, ja nechcem aby mal traumaticky zazitok z toho ,prosim poradte mi niekto ako sa to da vyriesit ,prosim ,mam strasne depresie ,beriem lieky ... ja som na svoje dieta velmi uzkostna .. a nechcem aby trpelo .velmi zle to znasam .som labilna v tomto smere , prosim o radu ,dakujem velmi pekne..

0vecka

nicnic to nevieme nemusi to byt obriezka moze to byt len prirastene to odstrania za minutu a za tyzden si na to uz ani nespomenie.. obriezka je uz o niecom inom

nicnic

Ale co si... Ked pojde na obriezku tak sa nic nedeje... Ma to aj vyhodu. Aspon bude mat cisty pipik. A nebude mat problemy s predkozkou. A ani ja nemam predkozku, od 10 a nemam pokazeny zivot.. Predkozka je zbytocna si myslim

0vecka

najprv si zisti co sa stane ked to zanedbas a ak to moze mat trale nasledky tak aspon popros manzela nech ide on. tu traumu mas ty a nie to dieta

0vecka

ti sibe? dieta nedostane trauma z toho ze ho nieco 2 minuty boli... o dva dni uz na to ani nemysli.. ak by mal mat z toho trauma tak by sa to vedelo a mal by trauma kazdy druhy co to podstupi