Svrbenie, gynekológ

Príspevok v téme: Svrbenie, gynekológ
Fens_j

Dobrý deň prajem ^-^ Mám 14 rokov a už niekoľko týždňov ma svrbí tam dole. Niekedy, keď sa aj poškrabem, tak sa môže stať, že ma to trochu páli pri močení. Bojím sa ísť ešte gynekológovi, pretože sa na to ešte vôbec necítim a ešte k tomu sa aj bojím, že by som mohla mať pretrhnutú blanu, aj keď by som nemala mať prečo. Už som čítala o tom, že sa to niekedy môže stať aj inak než pohlavným stykom,no a jednoducho sa bojím, že ma moja mamina bude podozrievať z toho, že som už mala pohlavný styk, hoci to nie je pravda. Ja viem, že je to veľmi nepravdepodobné, ale ja som vždy bola paranoidná a vždy aj budem, a tohoto sa proste nezbavím. Prosím, čo by ste mi poradili? :/ kedy by sa mal prvýkrát navštíviť gynekológ a ako riešiť to svrbenie a pálenie ? Ďakujem :/ :)

stastnablcha

inak ak to nemas z nejakeho "vonkajsieho zasahu" tak velmi dobra je prevencia. nepouzivaj normalne tampony ale skus probioticke. su o dost drahsie, ale ja som s nimi velmi spokojna a je mi jasne ze aj svojej dcere nedam nic ine ked pride cas.. pozri na ne tu. www.drmax.sk

bee_1

podla mna to staci skusis napriklad s idelynom, alebo roslagin to su dobre lieky na taketo veci, aby to nepreslo do niecoho horsieho, nie su to nejake drahe lieky napriklad na -odkaz odstránený-
sa daju vyhchytat dobre zlavy

stastnablcha

take sa deje aj pri oslabenej imunite alebo akejkolvek nerovnovahe v tele. je to normalne a mamka to pochopi.. povacsine t prejde aj same, ale radsej k doktorovi.