Tabletka na dobru naladu

Príspevok v téme: Tabletka na dobru naladu
ATMO 12

zdravim ludkovia .. mam otazku . su nejake tabletky na dobru naladu ? ludia co beriete nejake oblbovaky . co vam tak najviac pomaha , ? nepiste ziadny sport a objimanie stromov ,priroda a ine .... to vsetko som skusal .... nic mi nezabera ,, mam nejake debilne depky .... smutok v sebe .. neviem sa vzchopit .. k psych nejdem . tam ma nikto nedostane .. nepotrebujem tu moralne poucovat ,ake su AD .. nazor niekoho kto to berie ..ako sa kto citil .. vlastne skusenosti ,ak si niekto dal nieco po com sa dost razne ulavilo ,budem vdacny . fakt dikes

prosac

Prosac ale mozes stratit casom city, vnimanie a aj cuch a oslabi ti to vnemy. Naviac je tam riziko zlyhania srdca, ale niekto opisoval aj zvysenu chut na sex a naopak zvysenie vnemu ako cuch, chut, sluch, zrak ale docasne samozrejme. Dobra nalada tam bude asi tak, ze ti bude uplne vsetko jedno. Pri dalsich liekoch to je podobne a je na ne vysoka zavislost a umrtnost tiez.

Iiiii

Ak si budeš vyvolávať dobré pocity cez lieky, tak potom sa môžeš prepracovať až k depresii (moja vlastná teória). Toho času by som najradšej išiel hybernovať...

kejtrin9999

Mne v stresovych situaciach a uzkostiach pomohol dost lexaurin. Velakrat mi zlepsil naladu a kvoli tomu som ho niekedy zobrala aj ked som nebola v strese, ale mala som len napriklad zlu naladu alebo isla vonku s kamaratkami. Nebrala som ho pravidelne, nebola som na nom ani zavisla ale bolo mi po nom lepsie.

Monique87

Ahoj, ja ti odporúčam kvalitný sypaný zelený čaj, alebo ešte lepšie pravý japonský Matcha čaj. Obsahuje aminokyselinu L-theanín, ktorá znižuje stres a nervozitu, dodá energiu a zlepšuje náladu. Odskúšané sa vlastnej koži. Ja to robím tak, že keď mi je smutno, uvarím si takýto čaj a pustím si nejakú príjemnú hudbu, napr. Enyu a naozaj funguje to, cítim sa potom omnoho lepšie, dokonca na moment aj šťastná.

Dr House

mne zaBera Sanval 10mg " liek na spanie " skusal som kadeco,neurol,lexaurin,xanax,diazepam,diazepam ktory ti pychnu do zadku a nic 0 bodov...Dal som si sanval a prisla neuveritelna ulava....ale pozor je navykovy a nelieci ! ALE SKUSIt BY SI TO MOHOL,,,ked uz sa nejako k tomu dopracujes a budu ti chcem dat iny s tym ze to je to iste tak povec razne NIE! ja chchem sanval:] a psycyatrovi by si mal ist aj to pomoze...

Sejla

ATMO, ani pri najhorsej depresii v zivote som nerozmyslala ako ty, vsak naco sa pytas tuto na fore, o lekarovi, bohvie preco, nechces ani pocut, ale na druhej strane si ochotny brat silne navykove lieky, vydavane vyhradne na predpis, to si uz fakt kludne mozes denne pichat heroin... Byt lekarnickou, take lieky bez predpisu by som nedala ani nepriatelovi a nieto este pravidelne. Ale budis, si taky nezodpovedny a arogantny, ze podla mna sa malokto bude obtazovat ta tu varovat.

ATMO 12

diky neurolka , toto som potreboval ! pocut ,nie tie poucne dristy ,ze chcem brat nejake drogy .. sa tu ukludnite .. ja sa nejdem zabit . ..oki ,super ,moc dakujem :)

Iiiii

A keď si dáš loka, tak sa ti nálada nezlepší? Väčšine áno, mne osobne to však náladu nezdvihne.
Si čítaj nejaké vtipy na nete, aj na F. je tam dosť veľa funny videí.

neurolka

Jednoznacne Neurol , lepsi liek podla mna neexistuje , vo vyspelom Francuzsku ho uziva miliony ludi ....viem , ze teraz tupe , primitivne hlavy tu zacnu protirecit to neber do uvahy . Vela lekarnikov cely zivot uzivaju lieky na podobnej baze , alebo aj opiaty a doziju sa v klude vysokeho veku . S rozumom ho mozes uzivat roky bez vzniku zavislosti , ja ho uzivam uz pomaly 20 rokov a ked si ho aj mesiac nedam nic da nedeje ziadne abstinencne priznaky , ale ked si ho dam mi je fajn .
Nepocuvaj co tu budu mudrlanti na mna reagovat :-)