Depresia-POMOC

Príspevok v téme: Depresia-POMOC
sportovec1

Prosim poradte mi, ako to prekonat.Mam 23 rokov, liecim sa na depresiu od 15 po tazkych zazitkoch, boli to kolisave obdobia, no teraz ju mam horsiu vdaka sklamaniu.Som k nicomu, nemam pracu, nic neviem, len lezim doma a rozmyslam a trpim.
Nemam ziadnu vidinu buducnosti, nic ma poriadne nebavi a aj ked by som nieco robil tak som zas unaveny.Obcas sa sem tam vyhecujem ze bude dobre, tak sa este potesim v nadeji, ale potom naspat upadnem do depresie.
Ked sa pozriem na ludi, tak ziju, maju skoly, priatelov, uspech.Ja vdaka depresii nemam nic.
Chcel by som sa raz ozenit,mat deti ale asi to vsetko neprekonam.

zdravoveda

Caute, asi viete, ze neexistuju dva zazracne slovicka, a vas obleje cunami elanu do zivota, ktory vam uz navzdy vydrzi. Najdite si kamosa, kamosku, s ktorym budete travit volny cas, myslim ze to by vam na 100% velmi velmi pomohlo,, a potom si najst frajerky...

I ja

Ahoj, neviem ci ta potesim, ale aj ja mam teraz opakujuce sa obdobie depky!
Je to hnus, to viem, no inac ako poriadnou ignoraciou to nepojde!
Mna okrem toho trapia aj poriadne zavraty, pocity, ze som uz skoncil a pritom stale normalne fungujem.
Asi si dam este vysetrenie chrbtice, pretoze v poslednej dobe som v nej citil dost vela bolesti.

Vela stastia, sily, vydrzat, vydrzat, vydrzat a verit, ze vlastna mysel je viac ako bludne myslienky!