Blok, komplex, depresia

Príspevok v téme: Blok, komplex, depresia
Zara236

Ja mám veľký problem si vytvoriť vzťah s niekym, pretože mám v sebe blok, ktorý ani neviem ako mám nazvať. Som zakomplexovaná tak, že nikoho nepoznám takého problematického ako som ja.?Sama nejdem ani len do obchodu a keď aj niekam sama idem, tak sa začnem potiť a nedokážem premýšľať nad tým čo hovorím. Automaticky zo mňa idú slová aj keď ich nemám premyslené ... každý chlap s ktorým sa spoznávam nechce somnou nič viac než len kamarátstvo s výhodami. Nedokážem si nájsť prácu, pretože by som nezvládla pohovor a cestovanie by mi tiež robilo veľký problém so začiatku, a to už radšej nehovorím o novom kolektíve pretože na strednej škole som už bola pár krát ponížená a koli týmto mojím osobným problémom som nechala školu a ani som si maturitu nespravila ... pekne nie ? :) snažím sa aspoň o to nech nemám depresie, pretože aj tie mi vedia komplikovať maximálne život. Pevne dufam, že príde niekto alebo niečo, čo mi pomôže normálne žiť

lyst

Myslim ze na svete beha vela "inych" muzov, s nejakou ranou, pre ktoru su iny, a maju kvoli tomu problem so zenami, nadviazat vztah,, taky by ta podla mna v pohode prijali, len prestan s tou rozhodnozkou,, a musis takeho samozrejme prijat aj ty.