Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Ludia, aj vy ste znechuteni zivotom

zivotzivot

Nikto sa nenarodi znechuteni, to len casom ho znechuti a otravi tento svet svojimi pravidlami ako silnejsi poziera slabsich a svojou bezohladnostou a krutostou.
Jedine heslo ktorym sa da riadit v tomto svete je stare zname - Modli sa a Pracuj. Makat od umoru do umoru aby ste si zaplatili zakladne existencne veci a spolocnost vas nevylucila na svoj okraj kde zomriete v hlade a chorobe. A modlit sa, aby ste kazdy den dokazali znova a znova nabrat tu silu a prebit sa tym trapenim nekonecnych stresov, umornej roboty, neistoty, bolesti, a vsetkych tych uderov ktore nam ustedruje osud z cirej roztopasnosti.
Ten biznis s pozitivitou ktoreho produkty propaguju ako vidim aj niektori jedinci v tejto diskusii, je prospesny hlavne pre tych, ktori na tychto marketingovych, povrchnych, ignorantskych zvastoch zarabaju. Tento svet to ale nie je len usmevy, radost a pohoda, prave naopak clovek vacsinu casu travi bojom o zakladne zivotne istoty, o jedlo, zdravie, strechu nad hlavou, starostlivost o rodinnych prislusnikov, atd. Tych peknych okamzikov je len velmi malicko, ale aspon su o to cennejsie a krajsie. A s tym sa treba zmierit ako to je a nevymyslat si hluposti o krasnuckom dobrom svete v ktorom padaju z neba pecene holuby, sme stale zdravi a je nam stale fajn a vsetci sa mame radi. Vam garantujem ze zivot prinasa tazke, bolestne skusky aj ludom ktori tie pozitivne knizky pisu a zit s akousi predstavou ze normalne je len ked sa clovek citi stale fajn vas len privedie k este vacsej katastrofe a sklamaniu ked zistite ze tomu tak nie je ani zdaleka.

vianocek

Vlastne som to ani tak nemyslela , teraz si to uvedomujem , ze to vyznelo , ze je to o peniazoch .....
Len ako pisal aj bohaty , uz som zo zivota otravena , unavena asi keby som mala aj kopec penazi . je to hrozne , ze clovek pride na tento svet a pritom sa nan ani nepytal a musi tym zivot plynut ..

lLily

vianocek, to mas tak, ked klames sam seba a este k tomu zavadzas aj druhych miesto toho, aby si siel svojou vlastnou cestou a neporovnaval sa s druhymi

anjelik *

Čo sa týka zmiznutia do inej dimenzie, upresni mi prosím, ako si tú druhú dimenziu predstavuješ a čo konkrétne máš ty, čo by si obyvateľom tej druhej dimenzie ponúkla, či ponúkol? Ja osobne som toho názoru, že ak nedokážem zvládnuť tento svet, ako by som asi tak dokázala iný? Ak by ten druhý svet mal byť lepší, musia v ňom nutne žiť lepšie bytosti a tak aj ty by si takou mala byť..ale potom je snáď jedno, kde si, ak to dobré v sebe máš. Mal/a by si byť šťastná/ý aj tu. Problém zrejme nebude v dimenzii, ale v človeku.:o)

anjelik *

Miško, to by som ja isto nepovedala, to je skôr názor, ktorý prezentuje Mesačný princ. :o)

Môj názor, je, že kde dvaja pozorujú to isté, nevidia to isté. Tam je aj skryté tajomstvo šťastia. :o) Poprípade, že existuje aj niečo, čo sa dá nazvať pochopená povinnosť a podľa postoja k nej, si potom šťastný, alebo naopak, rozbitý a čakáš už len na umieráčik.

bohaty4324

To nie je peniazmi ver mi. Stastie je nieco uplne ine. Ja som bol uz v podstate vsade mozne po dovolenkach, plavby, spoznavacky, exotika, mam luxusny dom, mame luxusne auta, mam sexi manzelku , mam 3 firmy, ale nie som stastny, iba v ociach inych uspesny. Je za tym kopa prace a stresu. Som z toho strasne unaveny.Podla mna by mi najlepsie urobilo sa vsetkeho vzdat, ziadna zodpovednost, starost o majetok a ist doslova s holym zadkom niekam, kde su ludia chudobni, ale stastni. Niekde, kde sa nekradne a ludia su k sebe mili a pomahaju si. Ale nemam odvahu to takto zmenit, hoci som si isty, ze by ma to urobilo stastnym :(

predieranie

Tiez si tak vravim a ver,ze je vela ludi ,co tak ziju, a vravia si to iste.Ale,pokial clovek este vladze vstat z postele tak ma nad vsetky peniaze.

Iiiii

Aj keby si mal viac peňazí, aj tak by si bol znechutený životom. Je to proste fakt na milú Jarmilu:-(
Nejako bolo, nejako bude...