neprijemne pocity dole, palenie

Príspevok v téme: neprijemne pocity dole, palenie
kejty3111

ahojte, mam 21 rokov, na gyn prehliadky chodim pravidelne. pred pol rokom mi nasli ureaplazmy, ktore som preliecila a po troch mesiacoch som bola znova na testoch, ktore boli uz negativne. od vtedy som ziadne problemy nemala. teraz uz trezi den pocutujem palenie, vchodu do posvy, a zaciatku mocovej trubice. hygienu mam 100%,tnu, ale neprehnanu, jem vela sladkeho, kvoli velkemu strsu zo skoly, neviem. to moze byt faktor.
davam si canesten, krem, ake velmi ma dole po nom vsetko stipe... ku gyn mozem najbluzsie zajst az buduci tyzden, kedze mam od rNa do vecera skolu :(

piskotka5

No ja myslím že je to mykoza. Mne môj doktor stále dáva to isté a už mi nepomáhalo ale že nič. V lekarni mi doporučili Enzymax lebo je špecialne vyvinutý pre ženy s mykozou.Obsahuje zložky s grapefruitových semien na udržanie mikroflory nechtík pri hojení kože a slizníc vitamíny B takže všetkopekne spolu.Beriem ráno a večer a zatiaľ OK

bee_1

Ahoj ja by som odporucila idelyn pomaha proti takymto veciam a najdes ho teraz aj v zlave -odkaz odstránený-
tu alebo teda na pilulk.sk normalne treba objednat vacsie balenie a dlhodobejsie uzivat :)

Sivi1

Ak ta po canestene štipe nie su to kvasinky,ale premnožené baktérie nedávaj si ho mozes si len zhoršiť stav . Ako prvá pomoc pri pálení a svrbenie je dobry výplach Cloginom je na prírodnej báze neublizis si ale nezaručuje vyliečenie pri premnožené bakterií na to sa indikujú antibiotiká do posvy .