Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Kolegyna

Príspevok v téme: Kolegyna
Maslicka

Ahojte v práci mám kolegyňu s ktorou sa nemáme veľmi v láske.Keď som nastùpila do roboty všeci boli na mňa milý a teda aj sù.Nikomu som nič neurobila správam sa k ľudom tak ako oni ku mne.A táto kolegyňa je od samého začiatku na mňa neprijemná.Občas najmä keď nikto nieje v kancelárii iba ja tak ma prìde "pozrieť" čiže mi buď vynadá alebo tak.Aj keď sa nestretávame každodenne tak mám stále strach,že sa ukáže vo dverách a znova mi "vylepšì" deň.Už mi viacerý povedali že sa mám obrániť ale keď sa zjavý tak ja sa akokeby zastavìm a tým to skončilo.Myslìm si,že už to je choré ten moj strach z nej a neviem ako to mam vyriešiť.Na začiatku tá ,,návšteva" bola častá no teraz už nie ale aj tak....

0vecka

ako ti moze vynadat ked je to kolegyna? sak ak neni nad tebou tak ju mozes hockedy poslat do riti

povedz jej ze na nu zrovna nemas cas lebo mas vela prace a ak neprestane tak sa stazovat u sefa ze ti brani v praci naj ked s tebou pojde aj nejaky kolega ako svedok...

ANGEL-DEMON

chyt ju pod krk a otrieskaj jej hlavu o stenu.... a už ti dá pokoj... samozrejme ked to nikto nebude vidiet :-)