Nezapadám do kolektívu

Príspevok v téme: Nezapadám do kolektívu
Sob

Ahojte ! tak ako by som začala . No , nemám žiadne kamarátky. V škole sú všetci po skupinkách a ja nie som v žiadnej z nej. V škole si ma všímajú len učiteľky . Ked skončí škola , mám krúžky a v nich sú všetci ticho alebo sú zase v skupinkách alebo hrám na nástroj. A ked sa náhodou najde nejaký volný čas tak von proste nechodím lebo mám často problémy s nohami . Som už zúfala lebo sa nikto nechce som nou baviť .

JankaJane

Ahojte milé žienky,
chcela by som Vám odporučiť jednu stránku, dúfam že sa vám bude páčiť :) volá sa Brillant Jeanne
www.facebook.com

Lumik

Sob: a ak seba samú zhodnotiš, mysliš, že je na tebe niečo, čo by mohlo ostatným vadiť ?, napríklad si od nich staršia tým že si išla neskôr do školy alebo niečo podobne ?

Alone forever

Ahojte. Presne takato som ako v tom článku pisu a citim sa dobre i ked obcas smutno :) precitajte si tento clanok ak ste v skole osameli a riadte sa tymto: radsej budem sam ako by som mal byt s ludmi s ktorymi sa citim sam.

www.google.sk

celebrita FB

Určite ťa to trápi, ale ver, že nemať nikoho je lepšie ako mať kamarátku falošnú, ktorú si obľúbiš tak, že ju máš rada viac, jak samú seba a život by si za ňu položila, keby si mohla a ona ťa len využíva, vykľuje sa z nej falošná zmija, ktorá intriguje a tvoje slová prekrúti naopak, ohovára pred tebou iných ľudí, s ktorými trávi čas a intriguje, že jej ubližujú, hoci jej nikdy neublížili a keď ty jej napíšeš sms: "Ak ti frajer toľko naubližoval, tak sa s ním rozíď." - dobre mienenú radu jej dáš, tak falošná zmija s tou správou za frajerom a šup mu ju ukázať, že aha, miláčik, pozri, Alguno ťa nenávidí a je proti nášmu vzťahu, je to špina zlá, závistlivá, taká a taká a preto sme my dvaja takí chudobní a nedarí sa nám finančne, preto sme ešte stále nevyhrali ten Jackpot v Lote (nažgrlených majú kopu prachov a nevedia, čo sú dlhy a ty sa v dlhoch topíš nie vlastnou vinou, ale preto, lebo si dôverovala zlým ľuďom a zlým finančným inštitúciám a tvoja dôvera bola sklamaná, si opakovane vždy len inými okrádaná).
...toto nebol výplod mojej fantázie, toto je realita. Zažila som. A zažívam stále. Odpustila som jej všetko. Ale nemôžem sa naďalej stretávať s ňou a nechať si ešte viac a viac ubližovať od nej špinavými a hnusnými klamstvami a ingrigami. Hnusný provokatér, ktorý má samého diabla v sebe, obrazne povedané, len skúša a skúša, koľko si môže dovoliť ešte na teba a ako ti ešte ubližovať a teší sa, keď sa ti dejú zlé veci. Vtedy má na tvári šťastný úsmev od ucha k uchu. A klame, klame a stále klame. Od toho ignorácia tvojej osoby zo strany iných je menšie zlo, aj keď aj ona dokáže trošku ublížiť. Stačí, keď je kočka v tvojom veku škaredá a má chudobných rodičov (bol môj prípad), nevie rozprávať o zájazdoch pri mori, ukazovať drahé značkové oblečenie, nie je ovešaná zlatými reťazami a diamantami od hlavy až po päty a nemá drahé hobby, nedajbože ju rodičia doma v detstve ponižovali a podceňovali, hoci aj šikovnejšia od väčšiny ostatných bola a talenty mala, tie sa závidia... koniec, na prd život, taký človek je odsúdený, aby bol inými raz a navždy nenávidený iba preto, lebo sa snaží všetko zvládnuť vlastnými silami a neobťažovať ostatných so svojimi problémami a s ich riešením, aj na ulici žobrákovi aspoň len po výplate pár drobných dá, aj napriek vysokým dlhom... o svojich problémoch pred ľuďmi nerozpráva, hrá šťastného a potom si všetci myslia, že je bohatý a má sa dobre. Pracuje v zahraničí a padá stále do väčších a väčších dlhov, ale tí, čo nevidia do jeh problémov, ho nenávidia, lebo mu závidia to, čo nemá. Príklad Facebook: ten najchudobnejší a najnešťastnejší sa tam hrá na šťastného a práve jemu sa najviac ublíži. Zo závisti a zo zloprajnosti. Iba preto, pre nič iné. Falošný a zlý svet.
...Tiež som mala také kamarátky a vedela by som ti rozprávať. Keď vtáčka lapajú, pekne mu spievajú, ale prečo? Aby sa mohli neskôr tešiť z toho, ako mu ublížili. Len preto. Želala by som ti dobré kamarátky, ktoré ťa budú mať rady. Lebo mne sa to nikdy nepodarilo. Bodaj by sa to apoň tebe podarilo. Dobrý človek si zaslúži dobrých ľudí okolo seba. Ale stretáva len zlých, taká je dnes doba. Želala by som ti naozaj dobrú kamarátku. Najradšej niekoho ako som ja, ale mladšieho. A nie po uši zadĺženého kvôli tomu, že ho zlí okradli xy-krát. Na rozdiel odo mňa. Ja som bola odsúdená na večnú samotu. Alebo na smrť v mladosti. Alebo? Na všetko, všetúčko, len nie na sex s mužmi. Začínam uvažovať o vstupe do kláštora. Iba preto, aby som nebola celkom sama. Želá si to moja mama: lepšia voľba ako sex s chlapmi. Ale neodsudzujem baby, ktoré sexujú. A ani prostitútky. Lebo ktorá má veľké prsia, nech si sexuje a rodí deti. Tak je to správne. A škaredé a nevydarené telo len schovať pod habit, nech ho nikto nevidí. A modliť sa tam niekde. Možno, že sa raz v ďalekej budúcnosti v nejakom kláštore my dve stretneme a budeme kamošky, kto vie? :)