psychiater trnava

Príspevok v téme: psychiater trnava
Monika187465

Ahojte, prosim vas neviete mi poradit daku naozaj dobru, ludsku psychiatricku v Trnave? Uz som zufala. Po roku som sa odhodlala riesit svoje problemy a tu som sa zasekla :-( volala som jednej co je na druzbe... Nechcem menovat... ale sestricka bola na mna do telefonu tak nevrlá a neprijemna, ze som s ulakom zrusila to sedenie... Naozaj potrebujem pomoc, prosim pomozte. Pozerala som aj na internete aj si Googlila recenzie ku kazdemu menu... No k vacsine som nic nenasla... Prosim pomozte :-(

N-ika

Sestricku neries, ona len vola pacientov, inak ju ani neuvidis :-) ak mas s nou problem, komunikuj s lekarkou najprv mailom...je to prijemna, starsia pani :-)

Monika187465

Muza urcite nechcem ... Muzom moc nedoverujem... Skor teda asi radsej zenu... Aj ked trochu zavdzajuce ked mam nadpis psychiater... -_- A prave pri menovanej doktorke som mala tu neprijemnost pri objednavani ktora ma dost vylakala... Preto neviem kam inam sa posunut... Aj ked podla dakej ses3 nie je asi vhodne sudit doktorku... No neulahcil mi to ten jej pristup moc :-(

Ale moc dakujem za radku N-ika!!! :)

N-ika

Skus Mudr Martišovú alebo Mudr Seča...obaja su prijemni :-) Martišová má myslím aj web stránku, môžeš jej napísať a objednať sa k nej...držím palce :-)