Chcem zomriet

Príspevok v téme: Chcem zomriet
Nevladzem_0

Som totalne uz na dne, rozmyslam ze spacham samovrazdu..... Nevidim zmysel mojho zitia.
Nemam sa na koho obratit, koho poziadat o pomoc.
Beriem antidepresiva uz dlhodobo ale nikdy som sa nedostala do takehoto stavu ze by som chcela spachat samovrazdu.
Ale ja uz nevladzem.... Nemam emocie...citim sa totalne na dne a som zufala.

I.

O to umieranie si nerob až také starosti. Do života takmer každého človeka sa vždy vloudi nejaká chybička, ktorá náš potom dostane. Aj keď človek robí aj nedobré veci, tak by bolo dobré, keby robil aj dobré veci. Aspoň o tom by to malo byť. Tiež tráviť celý život len ľútosťou nad chybami by asi nemalo veľký zmysel. Ty by si však mala oľutovať to, čo máš v úmysle.

I.

Slon sa prihovorí ťave a hovorí jej: ťava, ťava, prečo ty máš dva hrby na chrbte a vôbec sa nehanbíš tak chodiť?
A ťava mu na to hovorí: slon, môžem sa ťa niečo opýtať? Slon: áno, môžeš. A ťava na to: a ty máš prečo chu.a akurát na tvári?

I.

Jedna pani prišla k svojmu lekárovi s prestreleným kolenom a jej lekár sa jej pýta: pani, prečo ste si prestrelili práve ľavé koleno? Ona mu na to hovorí: ale, však Vy, pán doktor ste mi povedali, že srdce sa nachádza dva palce pod ľavým prsníkom.