uz nechcem zit

Príspevok v téme: uz nechcem zit
qwerty

ahojte, moje psychicke problemy zacali asi pred tristvrte rokom tak vaznejsie. Zacalo to uplne z nicoho nic tym ze sa mi zacalo tazko dychat a mal som strach ze sa v noci zadusim, zacal som horsie spavat az som prestal spat uplne az tak ze som musel byt hospitalizovany na psychiatrii, dlhsie som sa z toho dostaval ale spanok sa mi obnovil s pomocou liekov - antidepresiv a liekov na spanie tie berem doteraz. Odvtedy som sa ale uplne zmenil prestal som rozpravat nic ma nezaujima, stale len placem,rozmyslam nad samovrazdou stal sa zo mna totalny socialny introvert, mam problem si najst pracu skrz tieto psychicke problemy, na nic sa neviem sustredit, ale s tym sustredenim som mal problem aj predtym, da sa povedat od detstva rozmyslal som nad tym ci nemozem mat aj nediagnostikovanu poruchu pozornosti ADD. Zatial mam v papieroch len depresivna porucha. Ten problem so spankom sa vyriesil da sa povedat ale cez den sa citim hrozne, nic nevladzem. Za chvilu by som mal nastupit do prace ale nemam ani tusenie ako to budem zvladat. Coraz castejsie mam take myslienky ci to vsetko ma vobec zmysel, mal som take stavy ze som sa nevedel upokojit tak som sa dorezal ziletkou do krvi... poradte prosim

I.

Treba hlavne to, aby si mal ambície pre nejakú činnosť, ktorá ťa bude baviť. Porozmýšľaj, pusť sa do toho a malo by byť dobre. Hoci len pre seba, už keď pre nič iné.

ANGEL-DEMON

presne ako pise samuel..... ja zas hovorim za čo ma mnohi dobre ze nejdu kamenovať, že depresie su z "nudy" lebo nie každy si to može dovoliť... su ludia ktori maju sakra ťažky život, musia makať, nemozu si dovoliť lezat v posteli, ze sa im nechce nič... musí sa im chcieť ak nechcu skončiť pod mostom.. nemaju čas na depresie...
takže zmeň stravu, všade o tom točia, píšú, že za všetkym je strava, jedz vela zeleniny na ranajyk, obed, večeru,... zacni sportovať alebo to fitko.. a depresia ta prejde... a chod si za svojimi snami.. rob veci ktore ta bavia, chod robit prácu ktoru chces robit... lebo aj ked clovek robi nieco co ho nebavi ho to ubíja....

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

qwerty

dakujem za radu ale ja fakt nemam na nic energiu, neviem ci si to niekedy zazil. Velmi tazko sa to opisuje nemam ani motivaciu ani nic. Rozmyslal som aj nad zmenou liekov mozno to by pomohlo

samueltrnkovic

...kasli na depresiu...kup si trencle, tenisky, strinfle, tricko...kup si permanentky do fitka a na plavaren a zacni tvrdo dret....hned to z hlavy vytrieskas..to mi ver....postav sa pred zrkadlo a povedz si ze vsetko zvladnes...najdi si citlivu rozumnu zenu a zi...a nie je ti zle...to tvoj mozog blbne...tebe je dobre...upravis hormony cvicenim a laskou k zene....takze..zajtra zacni...