Dlhy

Príspevok v téme: Dlhy
Majkllols

Dobrý den, mam 22 rokov a na krku dlhy v banke a iných spoločnostiach , nezvládam to splácať exekúcia mi klope na dvere ako sa mam s toho dostať ??? Už si neviem nijak pomôct , som mladý chalan a mam život v troskách najlepšie roky . Nemôžem si ani nic dovoliť , za každú radu vopred Ďakujem

karma99

a co sa teraz cudujes ze musis splacat?? ked si si nabral pozicky.. dnesny mlady su strasne nezodpovedny ludia... fakt.. len by si uzivali ale zodpovednost ziadna.... niekedy ludia este vedeli rozmyslat

Messje

Na to vam netreba ani pravnika.
Staci len sa spojit s exekutorom,vysvetlit mu vasu situaciu v akej ste a poziadat o splatkovy kalendar.S kazdym exekutorom sa da dohodnut.Horsie je,ak sa budu upozornenia ignorovat a zatvarat pred nimi oci a hadzat do kosa.Exekutor pozastavi akekolvek ucty,v pripade ze sa zamestnate,siahne na plat.
Treba len komunikovat a ukazat ochotu splacat
Zamestnat sa a viac si pozicky nebrat.Pritiahnut opasok ako sa len da a splacat co najviac .

MajoL

Ja som bol na tom podobne, začal som splácať, niektoré exekúcie sa mi zastavili, poradila mi jedna právnička - nie advokátka, tí sú drahý. Ona mi porobila všetky papiere, platil som cca 50 eur jej a žiadny exekútor ma neotravuje.

...................................................

dalsi chlapcek ktory si nabral pozicky zrejme nevedel na co ma a naco nema a teraz place... naozaj nechapem ako sa moze niekto takto zadlzit a potom place... uzi si nasledky svojich cinov..

ANGEL-DEMON

a to si kyho boha robil?! chod pracovat do ciech, mnoho ludi to tak riesi ze tam exekutor nemoze... tu darmo budes na SVK pracovat ked ti zablokuje ucty a ked aj niekde budes pracovat, budes robit zadarmo lebo vyplatu neuvidis a tu haved nezaujima ani co budes jest...
najdi si na profesii nejaku pracu s ubytovanim v ČR a chod tam... a šetri... a tu sa s nimi skus nejak dohodnut, zajdi za nejakym pravnikom, cez urad prace mas napriklad pravnika zadarmo, nech ti poradi co mas robit... nejaky splatkovy kalendar alebo nieco... a nech ti daju cislo uctu kam to budes platit.. a budes to posielať z CR učtu na SVK... lebo tu nevyriesis nič...