vsetci chcu aby som mal frajerku

fldk

Jasne ze je normalne, ze chcu, aby si si niekoho nasiel,, to je fuk, ze ti je takto samemu dobre, ide o to, ze s priatelkou v zivote by ti bolo 100krat lepsie, oni to vedia, ty tiez, len nechces na to mysliet, alebo si to priznat,, rovnako ako celebrita fb, ze? :P

Daja1111

Možno sa boja že nie si na baby.....ale vážne ak ti to tak vadí, vyfešákuj sa, navoňaj a povedz že ideš na rande....a urob si vlastný program....

ANGEL-DEMON

tak sa s nimi o takých veciach nebav a je.. povedz že je to tvoja sukromna vec, nech sa debili staraju o seba...

celebrita FB

Ber tie reči tak, že jedným uchom dnu a druhým von a rob si po svojom. Aj na mňa takto nadávajú, lebo tiež nechcem žiadneho frajera a to som už pár rokov po 30tke. Nadávať začali, keď som bola v puberte. A ja viem, že nevymením svoje šťastie za mienku ľudí. Dobre mi je tak, ako som. Proste to tak cítim, že to tak má byť.

I.

To je od nich šľachetné, že chcú, aby si počúval ich rady. Ak ich poslúchneš, nájdeš si frajerku, tu nebudeš mať prácu, tak odídeš do zahraničia a zase budeš tam, kde si teraz.
www.youtube.com