Chcem sa zabiť

Príspevok v téme: Chcem sa zabiť
Mimuša

Ahoj,volám sa Mia a mám 13 rokou,život ma už nebaví,v škole ma ponižuju a nemajú radi pretože som Brony ,a doma mám neter ktorej venujú všetkej čas,neviem čo robiť ,on povie že chce môjho plyšaka ktorého mám veľmi rada a hneď mi ho mama zoberie ,a po novom jej ho chce mamka kúpiť,hovorí mi že sem hlúpa či že by šibe nemá ma rada,každý deň je to niečo iné s čím príde doma to je peklo rozmýšľam že odídem zvdomu alebo skočím z okna .Preto sa chcem aj spítať zabije ma skočenie z okna?Máma 1 poschodový dom a chcela by som skočiť na beton.

Amadea

Mia, skok z okna nie je nie rozumné riešenie a podobne ani útek z domu. Ak sa k tebe okolie správa škaredo,tak verím,že ti je ťažko a najradšej by si fakt zmizla.No je to to,čo ozaj chceš?

Vnímaš, že je to doma nefér a chýba ti záujem rodičov. Je tak? Kedy je to doma fajn? Kedy sa tam cítiš dobre? Verím, že isto niečo nájdeš, ak sa nad tým zamyslíš, nájdeš chvíle, ktoré máš doma určite rada.

V triede je niekto, koho máš ty rada a kto ti vie dať podporu,či zastať si ťa?

fldk

Fest pekne meno Mia :),, hore hlavu :) pojdes na strednu, najdes si priatela :) zrazu budes mat po strednej, po vysokej, roky zacnu rychlo pribudat, a budes chciet, aby si mala zas len tych 13 :D

I.

Srandu si robí už aj samotná zakladateľka tejto témy. Chce sa zabiť, dopadnúť na betón a majú jednoposchodový dom:-)

I.

Musíš to brať z iného hľadiska. Štatistiky sú takéto:
1. 70 percent ľudí má depresie
2. 10 percent ľudí má obsedantno-kompulzívnu poruchu
3. Ďalších 10 percent ľudí je nezamestnaných
4. 5 percent ľudí má nadpriemerné IQ
5. 2 percentá ľudí je geniálnych
6. Ďalšie 2 percentá ľudí má schizu
7. A poslednému percentu ľudí ešte nezistili, čo im je:-))) Pravdepodobne ide o hybridný typ: - ak počúvaš Mansona, stále kontroluješ sporák, či je vypnutý, robíš si domáce úlohy z matematiky, píšeš vlastné piesne a vidíš duchov, tak budeš ten hybridný typ.