Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Chcem sa zabiť

Príspevok v téme: Chcem sa zabiť
Mimuša

Ahoj,volám sa Mia a mám 13 rokou,život ma už nebaví,v škole ma ponižuju a nemajú radi pretože som Brony ,a doma mám neter ktorej venujú všetkej čas,neviem čo robiť ,on povie že chce môjho plyšaka ktorého mám veľmi rada a hneď mi ho mama zoberie ,a po novom jej ho chce mamka kúpiť,hovorí mi že sem hlúpa či že by šibe nemá ma rada,každý deň je to niečo iné s čím príde doma to je peklo rozmýšľam že odídem zvdomu alebo skočím z okna .Preto sa chcem aj spítať zabije ma skočenie z okna?Máma 1 poschodový dom a chcela by som skočiť na beton.

vikky

Jambi nehnevaj sa ale,ked citam ze chcem sa zabit tak ma ide porazit .Si 40 rocna zena a uz niekolko rokov nechas aby ta svokor nicil aj tvoje deti nechapem ..no nechapem ,vies najlepsie je sa zabit a co bude potom s tvojimi detmi ta netrapi odid odtial ,ked aj do podnajmu ved pracujes a ries to . Vies cobi dali moji pribuzni za tvoje starosti . Moja teta mlada 36 rocna umiera na rakovinu uz ma len dni ,jej mame 59 rocnej objavili nadorna prsniku druhe stadium,jej otec prekonal infarkt co to nezvladol a tak bychceli zit a ty jednoducho napises zenechces zit !!!! Ludia pre Boha to sa len tak lahko da zahodit zivot pre taku blbost co Mozete riesit !!!

fotona

Jambi neblazni, bojuj aspon kvoli detom, si ich matka, miluju Ta, takuto zivotnu ranu im nezasad. Skus sa riesit svoju situaciu, nie je mozne, aby si sa od svokrovcov odstahovala? Mat svoj vlastny domov, aby Ta uz nikdy nikto nevyhadzoval?

Jambi

Mam 42 rokov a chcem spachat samovraždu už ked som bola mala nevlastny otec ma vyhadzoval z domu ja som to nezvladla a podrezala som si žili obaja rodičia boli alkoholici bohužial ma zachranili.Potom som ako dospela chcela mat čo najskór dieta lebo som verila že to ma nikdy neopusti no opustil nas jej otec.Tak som sa trapila 3 roky no stretla som muža za ktoreho som sa vydala mam s nim dve deti no po najakom čase sa aj to pokazilo kedže som byvala u svojeovcov aj oni ma vyhodili z domu a stale som sa vratila kóli detom ked mala moja dcera pred maturitou tak ju svokor vyhodil z domu a zničil jej maturitnu pracu ja som jej nemohla pomóct lebo som bola v praci ale našla som jej byvanie u kamaradky dxera zmaturovala no ja som sa zosipala už 5 rokov so mnu nebyva a zase sa začal kolobeh z vyhadzovanim z domu dcera bude mat štatnice a svokor ma znova vyhodil ja už nemam silu na život

Námesačník

Nič tým nedosiahneš nemala by si sa vzdávať dievča, pre boha máš 13 rokov cely život pred sebou čáka ta veľa úžasných zážitkov mysli pozitívne ak sa zaujímajú viac o tvoju neter tak nech aspoň máš pokoj, vždy si treba nájsť na všetkom výhodu :P

pomozem ti

Viktor!!! Rozmýšlaj!!!! Túto tmu píše 13-ročné dievča, nepíš tu takéto veci prosím ťa. A ty zakladateľka témy, dnes ideš do školy a potom zas zajtra....aj ja robím stále to isté, ibaže nechodím do školy...prosím ťa myski pozitívne

Viktor

Moju tému zmazali tak to píšem tu
Zaujímalo by ma ako prebieha obesenie pretoze hovoria ze sa zlomí väz, ale keď si dám oprátku okolo krku tak mi opratka tlaci na "ohryzok" to znamená že clovek by sa mal zadusit tým ze mu zatlaci alebo zlomí hrtan a nebusde moc dýchat nie? Ako to je?
Este aj otázka opartku dat ku spodnej casti krku alebo k vrchnej casti krku tesne pod bradu?