Moje zmyslanie ma zoziera z vnutra

Príspevok v téme: Moje zmyslanie ma zoziera z vnutra
Ajama1

Dobry den ..potrebujem radu -pomoc vtom za kym s mojim problemom ci psycholog alebo rovno psichyater :((prosim ak je tu nejaky odbornik s fachu nech si to precita dokonca lebo len tak pochopi ako na tom som ze za vsetkym stoji len jedina vec ktora mna a moju rodinu nici uz osem rkov :( zacnem s tym co sa udialo pokial som sa dostala tam kde som teraz.pred skoro 11 rokmi som spoznala terajsieho manzela a zacala nadherna epizoda.po roku prisli komplikacie viac sme sa hadali ja som zacala byt majetnicka stale som ho chcela pri sebe som znamenie ryba cize uskostliva citliva a to to zhorsovalo nakoniec prislo riesit pracu ..tak som odisla do ciech v dost rozhadanom obdobi s tym ze on zamnou dojde... A aj dosiel a trvalo nez sme sa udobrili..ale zacali mi znami moji aj jeho vypisovat ze za mesiac co bol doma sam ma dva krat podviedol ..nakoniec sme si to vysvetlili lebo on tvrdil ze nic sa nestalo ze ma nepodviedol no nejak sme to ustali a bolo vsetko slnkom zaliate ale po roku a pol sme sa vratili na slovensko :( vsade namna vyskakovalo ze ma podviedol stretla som aj jednu s nich a ta mi to potvrdila ta druha mi poslala sms : nieco medzi nami bolo ale uz sa to skoncilo... No proste bola som na prasky a samozrejme doma hadky ..nakoniec to dopadlo tak ze si v praci nasiel zensku a odstahoval sa...premna konecna zrutil sa mi cely svet 4 mesiace som bola ako troska totalna potom som sa zacala davat dokopy no spomienka nanho bola taska len co mi na um nabehol hned mi srdce zaludok totalne stiahlo..nakoniec od rozchodu ubehlo 10 mesiacov ...bola som v praci zvonil mi telefon zdvyhnem a tam on no ako obarena som ostala hrca v krku chvylu trvalo nez som daco vykoktala ..celu dobu som si priala aby sa ozval a vratil a ono to bolo zrazu realitou..od rozhovoru sme sa o tri dni stretly prebrali sme co ako dosli sme k tomu ze si uvedomil ze mu somnou bolo dobre tak sme sa nakoniec k sebe vratili s tym ze sme si minulost ujasnili a uz ju riesit nebudeme nech to bolo akokolvek zaciname od nuli s novim zaciatkom ...a ano aj som si myslela ze to je vsetko zamnou ale postupne sem tam sa to do rozhovoru vkradlo a vzdy sme to nejak zvladli .teraz je tomu nieco cez 8 rokov co sme sa ksebe vratili ..lenze problem tu je stale casom som sa naucila nevipenit pri kazdej spomienke nejak som to tutlala vetsinou ale raz za rok to vomne vypeniloma bolo ale vzdy sme to zvladli ..mame spolu dve nadherne deti a viem ze ma miluje a viem ze by ma nepodviedol ale mna spomienka na to obdobie uplne zoziera doslova pred cca pol rokom to zase zomna vyslo a do vtedy je to zle z muzom sme tak na pol zadobre lebo robym ako by nic len som podrazdena s toho ako mi je ze je to vo vstahu citit...ja ani poriadne neviem co mi je len uz som tak vycerpana s toho pocitu uskosti nervozity ..nic sa mi nechce som nervzna ..vsetko co zacnem robyt ma uplne vycucne senergie ktoru viac menej ani nemam ..jedlo mi nechuti aj ked hlad pocitujem po par sustach som nervozna zaludok mi stiahne a nezjem uz nic a preto aj vazim 45 kg jasne ze som stoho nervna lebo som tak vychudnuta hnusna sama sebe a tym padom este nervoznejsia a este viac mi nechuti :( pomdetoch viac ziapem lebo som stale podrazdena na muza stekam za malickosti ..mne uz sa skor kazdu noc sniva ze ma podvadza ..ale ja neviem ako dalej len viem ze to takto nechcem on je vyborny chlap stara sa peniaze zaraba zivi nas da nam prve posledne len aby ja a nase deti sme boly spokojny..prestal chodit uplne von aby som nemala pochybnosti :( len ja stale mam a viem ze ak to takto pojde znicim zivot vsetkym lebo takto nam znicim celu rodinu vydim ze uz to dlho nebude zvkadat :( uz je to dlho a ja neviem prestat a zacat mysliet inac :( ospravedlnujem sa za dlhy vylev a pravopisne chybi ale s rostrasenim vnutornim pocitom cez sli sa tasko pise :(