zdravie - psychika

Príspevok v téme: zdravie - psychika
môjproblém

Ahojte,
veľmi by mi pomohlo, keby ste mi s touto záležitosťou trošku pomohli. Na úvod by bolo vhodné uviesť, že mám 20 rokov. Pred dvoma rokmi som mal z neznámych príčin torziu semenníka. Údajne je toto ochorenie individuálne a predovšetkým príde náhle. Podstúpil som operačný zákrok, no bolo hneď po operácií zjavné, že semenníku lekári nedávajú veľkú šancu. Tak sa aj stalo..Za pár mesiacov, som bol druhý krát hospitalizovaný ohľadom odstránenia odumretého semenníka, ktorý nejavil žiadne známky funkčnosti. Bola tam istá nádej, no napriek tomu to nevyšlo. Nepodarilo sa ho zachrániť. Je zrejmé, že pre každého chlapa je táto otázka veľmi citlivá, chúlostivá. Obehlo už nejaké obdobie, no postupom času si uvedomujem isté zábrany, pocit neschopnosti a predovšetkým ako keby som sa vyhýbal aj vzťahu. V hlave mám myšlienky, lepšie povedané určitý blok, ktorý má ako keby odrádzal od tej skutočnej radosti v živote. Totiž, tento problém je vidieť aj v značnej miere vizuálne, čoho sa najviac obávam práve toho... Sú dni kedy na to nemyslím, no príde obdobie, kedy mám strach sám z toho hendikepu. Vo vzťahu sú pre mňa dôležité iné veci, skôr duchovného charakteru ako, súcit, neha, pochopenie, úprimná láska, ale ťažko sa mi o tom píše..Všetko záleží od pochopenie partnerky. Nastupujem na VŠ, no pociťujem istú zábranu a neviem ako ďalej...
Ako by ste vzali do úvahy Vy túto skutočnosť? Prípadné nejaké rady, skúsenosti. Veľmi by ste mi pomohli. Ďakujem krásne

LUCIA.LULU

nerieš to... žene je to uplne fuk...
ja som si dala zmenšiť prsia čo som mala 6ky.. na 2jky...
ostali mi pochopitelne jazvy... presli uz nejake roky , jazvy uz tak nebiju do očí.. nemam pre to komplexy, ani ziadnemu chlapovi z ktorym som bola to nevadilo, nevšimli si za zniženeho svetla...upozornil ma na to len jeden pako, že prečo mam jazvy na prsiach.. ostatni chlapi nič... takže nerieš...