Dieťa - kedy?

Cicamica111

..inak ja sa aj dost lubim, viem, ze potom by som lubila aj svoje deti, ale ked vidim tie strhane mamicky ako vyzeraju, tak nie je mi vsetko jedno... materstvo zanecha stopy, takze ze doteraz este deti nemam, ani nejak nelutujem, ved si ma to hadam pocka... proste strhane tvare, vrasky, niektore prichude, niektore naopak... tak nie je to lahke najst si cas na seba a tie prebdene noci...

linduss84

Tak v 26 sa nato este ani citit nemusis. Teraz je ina doba. Teraz maju zeny prve dieta pomaly az v 30tke. Ja som mala prve dieta v 27 ale som rada, neskor by som nechcela a bolo to planovane:-)

Cicamica111

..ja by som sa uz aj citila, ale momentalne nie je s kym... mam 29 a pol :).. tak, nie vzdy ide vsetko podla planov... uz sa nebudem moct zahadzovat v dlhorocnych vztahoch, ale asi hned vhupnut na vec po nejakom roku alebo tak... haha..ale biologicke hodiny sa aj tak posuvaju hore, snad zdravie bude aj nadalej...

Kira.

Vôbec sa tým nezaoberaj... ja mám 36 a tiež sa na to ešte necítim :) Ale mne je to jedno, lebo ja aj tak žiadne decká nechcem. Veď nikde nie je napísané, že raz musíš mať nejaké decko. Užívaj si život a netráp sa kvôli zbytočnostiam :)

pomocnica

No čím skôr tým lepšie. Ale kto deti nechce mať tak nech ich nemá, to je ich vec.tak asi od 21 do 35? lebo keď majú niektoré deti v 40 a ich dieťa má 10 rokov a oni už babky 50 ročné? :oo NOOO. ALE Keď SA NA TO TERAZ Necítiš, TAK PO Niekoľkých ROKOCH TO Môžno budeš Cítiť, že áno, TO JE TEN Správny čas. :)
:)

ANGEL-DEMON

Tak to nerieš ked sa na to necítiš. Ja mám 28 a deti mať nebudem/ nechcem, som spokojná šťastná, idem si za svojimi snami... nemám s tým najmenší problém.... rodičia mojich susedovcov ked som sa s nimi rozpravala na nich vyzradili ze nechcu deti tak majú psíka... lebo mu povedali že o chvilu ti pride z roboty aj mama... :-) (maju okolo 35)
mam v práci kolegu 40 ročného ktorý tiez nechce deti, frajerku nema..
A moje spolužiačky byvale maju už skoro všetke deti, niektoré jedno niektoré maju už 2... a je mi to fuk...