Dieťa - kedy?

Cicamica111

Tak karma sa vracia a on ak aj ma normalne deti, este z nich lahko mozu byt dementi hociako.. v zivote nie su zaruky..

milada75

ovecka tvoj komentar je velmi nevhodny a nepekny je vidno ze si clovek bez citu ty si ani len nevies predstavit ked sa nejake mamicke narodi chore dieta co vsetko s nim musi prezivat . Je vidiet ze si len obycajny mlady zasran ktory si este nic neprezil ked sa dokazes takto sprosto vyjadrit.

mira1102

ahoj pri dietati su aj dalsie rovnako dolezite veci ako vek napriklad ci nato mas podmienky ci sa nato citis ci mas vhodneho partnera. Mozu pisat a hovorit ze ho mas mat vtedy a vtedy ale pytam sa bez penazi bez toho aby bol clovek nato pripraveny?? Ja som od teba starsia a rozhodla som sa deti radsej nemat nakolko pochadzam s chudobnejsich pomerov a viem ze dietatu by som nedokazala zabezpecit plnohodnotny zivot aky si zasluzi. POcitila som to v detstve na vlastnej kozi a nechcela by som aby tak zilo moje dieta. Inak dnesna doba moc nepraje rodine celkovo kazda druha mlada kocka slobodna matka co je naozaj velmi smutne. Ludia spolu nevedia vychadzat riesit situacie.

2323232323

Brali sme sa ked sme mali obaja 23 rokov,teraz mame 26rokov a zacali sme sa o babo snazit hned po svadbe,a aj sa zadarilo-rodila som ked som mala cerstvych 24 rokov, a podla mna idealne je este o rok menej.Telo lepsie vladze,rychlejsie sa zotavi z porodu....atd....

Prezyvka055

Z biologickeho hladiska a z hladiska ako funguje zenske tele by si mala mat prve dieta najneskor okolo 30. Vseobecne plati ze po 20 cim skor tym lepsie. Po 30 to uz ide s plodnostou z kopca. Ale nikde nie je napisane ze je to nemozne.