stereotyp.zivot

Príspevok v téme: stereotyp.zivot
timeal.

ahojte ludia... potrebujem sa s vami poradit ohladne jednej veci... co robite vo volnom case co vas naplnuje ake mate zaluby? potrebujem uz nejaku inspiraciu rady co robit.... rok som sama po rozchode nedari sa mi najst si noveho partnera a popravde uz ma to ani nebavi hladat... kamaratky mam pozadavane raz za rok sa dostaneme niekam na kavu... momentalne je moj zivot dost o nicom nakolko chodim len do prace a domov a zas a znova... robim na 12 hodinove smeny praca stale o tom istom.. mam pocit zemi chyba nejake ozivenie spestrenie zivota a chcem troska zmenu zo stereotypu :) poradte co vas robi stastnymi? :) vdakaaaaa

vigga

Stereotyp je sviňa, viem to veľmi dobre. Jednoducho si musíš nájsť nieco, čo ti ten tvoj všedný život oživí... Čo take by si mohla robiť? Skús napríklad zmenu stravovania, začni sledovať, čo ješ, skús nejaké alternatívy, daj si post, jednodňový ocistny deň, ďalej by si sa mohla začať venovať športu, normalne si na papier rozpis cviky, koľkokrát denne aky cvik, napr. rano 40 brusakov a klikov, vecer tiez, atď... Začni behať, napr. v noci, ked je tma, poriadne sa zamaskuj, aby tá nikto nepoznal, a klusaj si mestom. Rozcitaj si knihu - čítanie je ako droga, ked raz začneš, neprestanes. Alebo začni písať nieco vlastne, príbehy, poviedky, kľudne aj roman, len tak, pre potešenie, pis o tom, čo ta zaujíma, čo by si chcela zažiť. Ďalej si môžeš vyupratovat celý byt/dom, kúsok po kúsku, úplne všetko. Alebo začni šetriť peniaze a výraz niekam, len ty sama, na Slovensko alebo niekam do zahraničia, planuj uz teraz. Alebo začni samostudovat nieco, čo ta zaujíma, nejaké obdobie alebo vedu, cokolvek... Začni cvičiť jogu, obzri sa okolo seba a nauc sa vidieť skrytú nadheru, určite tam niekde je. Celkom určite.

ANGEL-DEMON

a čo tak ist sama sa prejsť, na kavu si sadnuť sama, do prirody....atd...chodievaj behat, do práce miesto busu ci auta na bicykli.....................potrebuješ snad doprovod? a čo kolegovia z práce s nimi zajst von? nečakaj kym ta oni zavolaju,.. sa ich spytaj ci by nemali cas ze by ste si sli sadnut niekam na kavu, pizzu,... atd...

Pixel235

Mojimi záľubami je všetko, čo môže človek robiť a čo dodáva pozitívnu energiu, napr. pivo, šport, cigy, príroda, dobrý film, dobrá kniha, fotenie, bicyklovanie, hudba, kecanie, riešenie problémov, chcel by som aj písať knihy, ale nemám na to nejako čas:-)