Myoklonická epilepsia

Príspevok v téme: Myoklonická epilepsia
Charlotte282

Ahojte,
mám 16 rokov a nedávno mi diagnostikovali konkrétne toto ochorenie...
Máte s ním niekto nejaké skúsenosti?
Hlavne by ma zaujímalo, kedy sa vám objavilo, či viete, čoho následkom ste k nemu prišli (pretože mne to stále lekári nejak neobjasnili, aj keď som sa pýtala, hovorili len vo všeobecnej rovine, čo mi nijak nepomohlo), ako sa zvyklo prejavovať (či miesto obyčajných myoklonií prichádzali aj iné záchvaty a ako často cca?..), ale rada by som sa dozvedela/prečítala si čokoľvek, čo ste ochotní sem napísať..
Veľmi by mi pomohli nejaké informácie a skúseností zainteresovaných ľudí..
Ak sa niekto taký nájde, veľa vďaka.

EpiPacientKa

Dobry den,
najde sa tu niekto, kto trpi presne tymto typom epilepsie a vedel by o tom v kratkosti napisat (co mu najviac skodi, ake mava zachvaty a asi uplne vsetko, co k svojej dg vie)? Velmi by mi taky clovek pomohol, lebo uz som zufala.:(

mgasparova

Dobrý deň, čo sa týka epilepsie - ak vieme primárnu príčinu, čo vieme a rozumieme základnému princípu fungovania tela, áno aj táto ťažkosť sa dá vyriešiť-jednoducho, ľahko a účinne. Viem povedať, že na to funguje zatiaľ jediná vec, čo poznám a čo sa ku mne dostalo pred nedávnom. Ľudia s epilepsiou sa z toho dostali a neboli potrebné žiadne lieky,liečenia a pod. veci a je tu možnosť aj pre ostatných. Rada pomôžem a poskytnem ďalšie info. Pekný deň