Večný problém - VŠI

Príspevok v téme: Večný problém - VŠI
Neznáma1824

Ahojte. Potrebujem poradiť, som už naozaj veľmi zúfalá. Som mladá tínedžerka, ale už vyše polroka sa neviem zbaviť vší.. Viem, môže vám to byť nechutné, veď aj mne je, ale ja proste už neviem, čo mám robiť :( A pritom ja aj moja rodina sme všetci hygienickí, napríklad sa sprchujem skoro každý deň a nikto okrem mňa v rodine so všami problém nemá, je to zvláštne. Nemám vôbec ani tušenia, od koho by som ich mohla dostať.. Neviem sa toho zbaviť, skúšala som snáď všetko - každodenné vyčesávanie, žehličku na vlasy, asi všetky možné prípravky ktoré existujú, psie šampóny, skrátka, moja mama (keďže som ešte školopovinná, nemám prácu) do toho investovala už nemalé peniaze, ale nič, absolútne NIČ nezaberá :(( Na internete som čítala aj o Liquido duo forte - aj to som skúšala. Prosím, PROSÍM poraďte mi niečo, čo naozaj zaberá. :( Najväčší problém mám s hnidami, už niekoľkokrát sa mi stalo, že som vyčesala snáď všetky vši, ale hnidy zostali a tak sa rodili stále nové a nové :(( Som neskutočne zúfalá, už veľakrát som si myslela, že z toho upadnem do depresie, alebo ako ten môj stav nazvať.. Prosím poraďte mi NIEČO, ČO ZABIJE VŠI A ZÁROVEŇ AJ HNIDY. Nechcem sa ostrihať, vlasy mám skoro do polky chrbta a aj tak som už strihanie skúšala - bola som ostrihaná pod ramená, vyčesávala som, ale aj tak ich proste stále mám

zuzulienka9

ak chceš niečo čo naraz zničí vši aj hnidy, tak si skoč do lekárne pre nyda prípravok ... ja som si ho len raz dala na vlasy na desať minút a vši aj hnidy sa udusili a bolo po probléme natrvalo a bez potreby opakovania