mamicky,poradite mi ohladom stravovania 7mesac babatka?

Príspevok v téme: mamicky,poradite mi ohladom stravovania 7mesac babatka?
rene

Som mamicka 7mesacneho chlapceka,ma skoro 10kg a 76cm,kojim ho a od siesteho mesiaca sme zacali s prikrmovanim.Chcem sa vas spytat,maly zacita byt pekne baculatucky,teraz je to zlate,ale bojim sa,ci je to v poriadku,on uz totiz aj ked som len kojila bol vacsi,vlastne ked sa narodil uz mal 4100 kg.6mesiacov bol len kojeny,ale bol ovela vacsi ako ostatne deticky v jeho veku.Teraz,ked zacal papkat,stale kojim,kedy chce on,takze sa bojim,aby nebol obezny,kedze vlastne ostatne deti,ktore su nekojene,miesto kojenia piju vodicku a papaju.On okrem papania napr na desiatu ovocie,na obed zelenin kasicku s maskom a troskou ryzovej kase a lyzickou oliv oleja,na olovrant napr jogurt a na veceru bud to co na obed zhruba,alebo nejaku mliecnu kasicku.Plus rano ,vecer a vlastne po cely den ked je nekludny tak kojim.A vlastne aj od smedu,kedze nepije z flasky-nikdy ju nepouzival a nechcel ani dudlik.Teraz ho skusim ucit na flasku,taku s naustkom,pit z nej vodu,ale zatial sa s nou skor hra,ako pije,takze radsej stale kojim od smedu.Viete mi poradit prosim,ci robim niekde chybu,ake mate vy skusenosti?On sa budi zoparkrat aj v noci na kojenie.Ake mate skusenosti vy?A co si myslite o jeho vahe?Uz teraz sa mi ludia prihovaraju,vsetci obdivuju jeho zahyby na stehnach,aky je pekne baculatucky,ale zacinam mat obavy,ci ked zacal este papkat,ci to nepojde rapidne hore az moc.Kedze nemam skusenosti,poradte mi prosim,dakujem

martin a saska

mY MAM E6,5 MESACNEHO SYNCEKA, este sme nezacali prikrmovat ale uz zaciname rozmyslat a aj sme sa nato prirpavili tak zme sme dost citali rozne knihy.Strava je velmi dolezita a to aj to co si papala ty pocas kojenia ,ide priamo do mliecka. Materske mlieko ,nic lepsie mu nemozes dat. a ked prikrmovat tak urcite nie maso. a jogurty. Najlepsie podla nasich zdrojov su obilninove kase. Ryzova kasa ale nie biela ryza,,dlho varena. velmi dobra kniha ktora ti otom povie viac Strava podla 5 elementov pre dieta a matku. dufam ze sme aspon trosku pomohli...pekny dnik