Velke pysky

Liavia151

Ahoj, odpravedlnujem sa za neskorsiu reakciu. Mam ich dlhe na lavej strane 3,5 cm a prava strana ma az 5 cm, tak nic moc....Asi sa budem musiet aj ja podrobit tej labioplatike a prekonat svoj ostych. Nevies mi prosim ta napisat kde ti presne robili ten zakrok? Dakujen

janocka111

ahoj.... hmmm a kolko cm ti pretrcaju v resp. ake ich mas dlhe? Ja som s tym bola na plastickej operacii labioplastika.... je to zakrok ktory trva hodinku, mna nic nebolelo ziadne opuchy ale to moze mat kazda inak. cena 330e a ked mi to upravovali, tak mi samozrejme dali taku mast nato a nic necitis aj ti daju tabl. na uspanie cize neni sa coho bat ani hanbit aj na upokojenie ti daju tabl kedze to je taky intimny zakrok, ja som sa voec nehabila ved su to odbornici videli uz XY zien nahych

Liavia151

Vyzera to tak, ze nieco s tym urobit budeme musiet...ale chirurgickeho odstranenia sa bojim a neviem ci sa to vobec robi. Neviete, kde by som s tym mala najskor ist? Obvodna by mi asi velmi nepomohla....napada ma jedine gynekologia, sice som tam este nebola, ale raz budem musiet

hadagas

Mnohým chlapom sa to páči, mne tiež :-) S tým športom to už je horšie, ak ti to prekáža počas športu, lekárovi sa nevyhneš.

Liavia151

Dakujem za radu, no ked sportujem (hlavne plavanie, beh) tak mi to dost prekaza. Co sa tyka estetickej stranky nic moc, neviem si predstavit, ze by som sa mohla takto nejakemu chlapovi pacit...

Prezyvka055

Pokial ti to prekaza pri nejakej cinnosti tak s tym chod k lekarovi. Ak ti vsak to je len "esteticky problem" tak by som to neriesil. Muzi si na rozdielnost zvyknuti.