som normalna ,TOTO JE UZ MEGA .pre mna .......

Príspevok v téme: som normalna ,TOTO JE UZ MEGA .pre mna .......
evelin ,76

ludia , ja uz neviem ,kto som , mam 30 ,ale nechapem co sa mi deje . DO 27 som bola normalna atraktivna zena .. ktora si uzivala zivot .... ale to co sa mi deje v poslednej dobe ,je ciste psycho ..ja uz nevladzem .a to si nechcem pripustit psychologa alebo psychiatra -- lebo som vzdy brala takych ludi ako labilnych ..ako je mozne ,ze sa mi deju taketo veci ??...... opisem ... este minuly rok som bola stastna zenska ... vsetko ma tesilo .. mam manzela a dieta .. tento rok ,sa citim na psychiatriu ... ja neviem co to ma znamenat ..... citim sa ako psychopat .... ako je to mozne ?? preco ???? akurat mam vypite ,lebo ,bez toho neviem pozitivne uvazovat ... mam neskutocny strach o dieta .. ja nechapem ,ci sa moja mysel nema cim zapodievat . mam impulzy ... rano este v pohode ,sedim u kamosky .a uplnaa uzkost ,a strach o dieta ... nedokazala som si to nicim v hlave upratat .ze je vsetko v poriadku ..takka uzkost na zblaznenie... (je pravda ,ze som psych ,nevyrovnany clovek ,ale vzdy som si so svojou nevyrovnanostou vedela poradit ... ale to co sami deje v poslednej dobe ,je na ciste zblaznenie .... kyzdy den cista uzkost na svoje dieta ,kazdy den ... ja to nechapem !!! musela som si vypit ,aby som vedela pozitivne mysliet a tak neskutocne sa o neho nebat ... cely den mi hukaju sanitky ..ked to pocujem ,idem sa zblaznit ... je to normalne ??? idem zosaliet ... mamicky prosim ,pomoc .. prosim ,lebo sa zblaznim ...... preco sa mi to deje???ked som na neho nemylslela ,cez den bolo tzo v pohode .... ale nastal taky zlom .... a som zamerana .len na svoje dieta .. a uplne mi sibe ..::: neviem normalne rozmyslat ,stale sin myslim ,ze sa mu nieco zle stane ..:: a strasne sa bojim .....je to notrmalne :?????? mam ist k psychiatrovi???????? ( SOM NEGATIVISTA OD DECTVA .,,A NEDOKAZEM SA NAINSTALOVAT NA POZ ,MYSLENIE CO MAM ROBIT ,,??? !))