Brigada a trapenie, skoncit?

Príspevok v téme: Brigada a trapenie, skoncit?
Karolina11111

Ahojte, brigadujem ako asistentka v jednom salóne so šatami. Ponuka sa mi zdala super, a je tam super kolektív, práca krásna so šatami. ale šéfka je hrozná. Este sa len zaucam, este ani neviem ci ma prijmu, lebo som vraj spomalena..velmi sa snažím, makam, učím sa pýtam sa stale sa vzdelavam. No, Nikdy sa tam netesim, vzdy som v strese, hnackujem pred tym.. Prijali ma aj do banky, a na iné brigády. No začínam o sebe pochybovať, ci na nieco vôbec mam. Som velmi smutná.. Nastupujem teraz do 1. Ročníka na VS. Poradte prosim, ci vytrvat a ostať aj pod dozorom tej hyjeny ktorá ma stale nemiestne poznámky a buzeruje ma, alebo odísť dobrovoľne? Alebo počkať kym ma nepekne vyhodía?
Dakujem (

Luana

Máš to ťažké, ale nemysli si, že na inej brigáde by to bolo lepšie. Tiež som tým prešla. Brigádovala som v istej poisťovni a kolegyňa, ktorá ma zaúčala, bola ku mne veľmi nepríjemná, keď som sa jej niečo pýtala, ani mi poriadne neodpovedala. Alebo mi odlepila, že teraz má veľa práce a preberieme to neskôr. Moja najhoršia brigáda však bola v Panta Rhei. Hnusný kolektív, v kuse ma šikanovali, behala som tam s knihami ako divá a keď som sa len na chvíľu zastavila, už sa ma pýtali, "čo teraz vlastne robím." Úlohy mi zadávali aj viacerí naraz, takže som nevedela, čo skôr. Knihy v regáloch museli byť presne podľa abecedy a keď čo len jedna bola založená zle, tak som si to odniesla zase len ja, hoci knihy zakladali aj iní kolegovia. Bola som rada, keď moja brigáda skončila...