10 účinných tipov na zdravú erekciu

PetkaV12

ano, niekedy sa stane, že sa zo sexu stane povinnosti a nie zabava a potom to tak aj vyzera. Chlapovi sa nepostavi, ma malo spermii, neuživaju si to

Almarinos

takze vyzera to tak, ze vas manzel ma asi syndrom vyhorenia. To je stav, ked je z prace totalne vycerpany. moze s tym suvisiet, ze sa mu nemoze postavit. Cize toto riesi psychiater alebo aj psycholog. Manzel by mal zmenit pracu Vyskusajte namiesto sexu ho radsej objat a kazdopadne netlacil by som na neho.

alicazazrak

o erekcii viem svoje. Manžel s nou ma problemy dost často. V práci je často pod tlakom a potom doma nie je schopny fungovat a nefunguje ani tam dole. Takže tiež hladame niečo, čo ho postavi

Alexa12

čo skusit trebars nejake potravinove doplnky, trebars amarex? Postaví ho, muž bude mat viac spermii a možno sa potom podari aj otehotniet

Karolinka1

aj manžel mal problemy s erekciou a skušali sme všetko, nič nepomahalo. Nakoniec sme kupili tablety amarex a krasne sa postavil, stal ako sviečka a mal krasne vela spermii. Bola som nadšená

Lennyx

Za našu spálňu - HOT V-Activ Penis Power Spray od superlove ;) ide o stimulačný sprej na penis, ktorý pomáha prekrviť penis a tým zlepšuje erekciu a samozrejme podporí výkon