Ako pomoct bratovi

Príspevok v téme: Ako pomoct bratovi
Mary 82

Dobry den,toto sa netyka priamo mna ale mojho brata.Je to uzasny clovek s dobrym srdcom,uz aj otcom 2 rocneho synceka.Ale ma problem s alkoholom. Vela krat som mu dohovarala ze potrebuje pomoc minimalne Psychologa ak sa nevie vyrovnat sam so svojou zivotnou situaciou.No on tvrdi ze nikoho nepotrebuje,no ked si vypije upadne do depresii a potom to chce riesit siahnutim si na zivot uz to spravil viackrat.Raz to bolo koli dlhom,potom koli druzke s ktorou nemozu byt spolu a to ho ubija najviac.Ako mu mam pomoct,nechce sa velmi s nami o tom rozpravat co ho trapi,radsej si vypije a potom mu prepne ako ked prepnes gombik na telke na iny program.Uplne iny clovek.kde,na koho by som sa mohla obratit dajte mi nejaku radu je ho velka skoda.dakujem

Mary 82

Vsak ja viem,ze potrebuje pomoc, ono to nie je zeby pil od rana do vecera a kazdy den,ale podla situacie ako sa citi,a ak mu je najhorsie a nevie co dalej vtedy si da. Uz by som mohla pisat romany kolko sa mu snazim dohovorit,ze s tym ma problem.A teraz vlastne chcem zachranit este jeho vztah s priatelkou,s ktorou ma dieta.No vysla som najhorsia v jeho ociac ze co sa statam a ci chcem rozbit ich vztah.Jeho priatelka ma vsak podobne nazory ako ja bojim sa ak sa nedajboze rozzidu,bude ti este horsie

Mary 82

Vsak ja viem,ze potrebuje pomoc, ono to nie je zeby pil od rana do vecera a kazdy den,ale podla situacie ako sa citi,a ak mu je najhorsie a nevie co dalej vtedy si da. Uz by som mohla pisat romany kolko sa mu snazim dohovorit,ze s tym ma problem.A teraz vlastne chcem zachranit este jeho vztah s priatelkou,s ktorou ma dieta.No vysla som najhorsia v jeho ociac ze co sa statam a ci chcem rozbit ich vztah.Jeho priatelka ma vsak podobne nazory ako ja bojim sa ak sa nedajboze rozzidu,bude ti este horsie

Námesačník

To je fakt nehovoriac o tom že alkohol to len znásobuje fakt by ste si s nim malí sadnúť a prehovoriť mu do duše

exwhyz

Ak upadá do depresií kvôli alkoholu, tak by mal mať po ruke antidepresívum, ktoré by zobral, ak by začal mať depresiu spôsobenú nedostatkom alkoholu alebo niečim podobným. Tiež, keď chodí do práce, tak nemôže piť od rána do večera, to je logické. Treba na to dohliadnuť, lebo ak má skutočné stavy ťažkej depresie, tak raz si na ten život môže aj "úspešne" siahnuť.
www.youtube.com

Námesačník

Rozhodne by to chcelo intervenciu potom by možno pochopil že ma problém ktorý ho ničí následne asi protialkoholické kde si možno vyrieši aj iné problémy aj keď možno by som mal obavy či to len nezhorši... riziko je vždy