Mama sa asi zblaznila

Príspevok v téme: Mama sa asi zblaznila
Monnie

Zdravím, chcela by som poradiť(ak aj vy ste nahodou nieco podobne zažili alebo poznáte niekoho takeho)...odjakziva bola mamina taka vybušnejšia a chytala amoky, ale mam pocit ze poslednú dobu to už je trochu mimo...napriklad vcera nas vyhodila (mna a brata) z jej obchodu- ano on ju predtym naštval, ale ja som nič neurobila a dpravala sa tam hrozne a pritom tam bola jej sefka a s nou sa smiala ked sme odisli, proste sa len ukázala čo si moze k nam dovoliť...doma potom vynadala aj otcovi ked jej chcel niečo povedat na tu temu v obchode a uplne ho ponizila tym ako mu pred detmi nadavala že mu neda "zatrtkať" a uz ide chlastať a podobne...a ze ja mam ist do piče a vystahovat sa, pritom som ja vobec nic neurobila este dokonca vyumyvala okna v ten deň...vobec s nou nie je reč,keby sme jej chceli niečo o tom povedat..myslíte ze je to pripad na psychologa? Je pravda ze nemala lahke detstvo... (Ja mam už 21)

Monnie

A zasa niekedy je to zasa uplne ine, že sa pekne s otcom k sebe spravaju a maju sa radi, viackrat sa aj cudujem ze po tolkych rokoch manzeltva si takto prejavju naklonnost ale v tom- zasa pride niekedy taky zlom a je to, len moj otec neznasa hadky a nerad je pohadany tak si ju vzdy ide udobriť...ja sa takto podriadovat vsak vzdy nebudem

Monnie

Už som si skušala aj dupnut a viest normalny inteligentný rozhovor, ale ona si nikdy chybu nepriznala a ani neprizna- skor to len otoči zasa na mna a vymenuva vsetky zle veci čo ju napadnú..myslim ze tu rozhovor so mnou čo by niečo vyriesil nehrozí...nasilnicka? Nezbila nas to nie, ale hrozne amoky máva až nechápem - a aj taka byvala, taka vybusna a ked zacala nadavat vzdy to bolo niečo..ale teraz sa mi to zda uz priliš, este ked som v tom uplne nevinne to uz prehnala...kto len tak povie aby dcera sla do poce a vystahovala sa? Nie som ziadne problemove decko,studujem na vyške na Ačka

adr1a.

Nuz, co ti na to povedat? Na tvoju mater treba len maly dvor a velky bic) len je skoda, ze opaky tvojej matky maju doma neraz hovada co ich biju otlkaju a taku, ako je tvoja mama, nema kto uzemnit)) nie som zastanca nasilia, ale niektore zeny fakt ked uz nevedia co od dobroty, asik treba iba preplieskat))))
Pozri. Mas 21r. Odid. Ty svoju mater, ci otca makkysa nezmenis. Oni si budu hrat tento svoj folklor stale) zrejme im to tak vyhovuje, zvykli si, tam uz vzajomna ucta respekt laska nie su, rodina by mala inak fungovat. No ty odid cim-skor ak nechces padnut do hlbsieho dna. Tam doma nachytas iba nespravne nevhodne zle vzorce spravania chovania. Ak nestudujes na VS, tak skus ist pracovat do zahranicia. Prip.ostat tu na SK ale odist z domu prec. Hladaj si miesto podla ubytovania. Ak nie tu, tak aj cechy. No skor cudzina. Zarobis si casom na vlastne byvanie, zivobytie ai. Hlavne sa osamostatnis. Sama vidis a citis, ze si uz doma brana uz ako pritaz, nieco navyse a nezelane

Námesačník

pravdepodobne si na vás vybíja frustráciu lebo vie že si to môže dovoliť, pravdepodobne by ste si mali dupnúť nech vie že by sa ku vám tak správať nemala