Depresia v noci

Príspevok v téme: Depresia v noci
Natie

Ahoj, prosím neviete mi poradiť, ak trpím depresiou a je mi strašne zle, je možné sa napr. v noci na niekoho obrátiť (vrámci ČR/SR)? Napríklad na internete, kde by som si mohla písať s niekym, kto prežíva niečo podobné? Aby to nebolo tak strašne neznesiteľné? Ja už neviem čo mám robiť, keď je to k nevydržaniu a je mi strašne zle. Prosím akákoľvek rada mi pomôže. Ďakujem.

Natie

Nemozem spat, pretoze mi je strasne zle, citim neskutocne napatie, je mi zle od zaludka... Nie nemam ziadnu tabletku zial. Brala som AD, ale uz som ich nechcela brat dlhsie. Ja som myslela, ci neexistuje trebars nejake aktivne non-stop forum pre ludi, ktori sa citia podobne alebo tak.

Natie

Aj cez den, ale kedze je noc, nemam sa absolutne na koho obratit. Strasne by som chcela spat ale nemozem. Nie nie je to kvoli samote, ale trochu mi pomaha, ked nie som uplne sama. Zial radio, knihy, tv atd. mi ani trochu nepomaha. Ale dakujem za radu, vazim si to.

exwhyz

A prečo máš depresiu práve v noci? Cez deň ju nemáš? Ak je to kvôli samote, tak si nechaj zapnuté rádio aj počas noci, aby si nemala pocit samoty.
www.youtube.com