Bolesti po menštruácii

domCCA

tiez ma napadlo, ci nemozes byt tehotna. no ak mas taketo bolesti tak by som isla ku gynekologovi. aspon budes vediet, co je za tym

Darina31

Dobrý deň chcem sa opýtať skončila mi menštruácia pred troma dňami a dost ma bolia kríze a na druhy deň som mala po slabé krvácanie

Nattzigg

Ahojte dievčatá. Potrebujem radu. S priateľom veľmi túžime po bábätku čiže máme nechránený styk sústavne. Keď mi skončila mrcha,samozrejme sme opäť mali nechránený styk som začala pociťovať mierne bolesti v podbrušku. Nepripisovala som tomu nejak pozornosť až kým sa tie bolesti nezačali stupňovať. Cítim také tlaky v podbrušku l,mierne bolesti dokonca keď si podbrusko trošku stlačim,mierne ma bolí. Aj keď si zakaslem cítim bolesť. Myslíte, že môžem byť tehotná? S priateľom veľmi túžime po bábätku a boli by sme veľmi šťastní :* ďakujem za každú odpoveď ❤️❤️

AlisonWolf

Môže to byť cysta, ale musia ťa vyšetriť sonograficky, aby na to prišli. A môže to byť niečo úplne iné, ak to neprejde, určite na nič nečakaj a choď na gyndu. Možno to nebude nič vážne, ale je lepšie, keď v tom budeš mať istotu :)

syndiluca

Skuste este pockat par dni, ak to neutichne skuste gynekologicke zavolat a poradit sa. Ak mate pravidelny menzes, tak to nie je tak v poriadku, ak ho ale mate nepravidelny, tak je to mozne taketo bolesti mat, ale len do urcitej miery.

Takze ak sa citite zle, chodte k lekarke.