Stále je len s mobilom v ruke

Príspevok v téme: Stále je len s mobilom v ruke
sunny1005

Ahojte, neviem už čo mám robiť, s priateľom a našim 3mesačným bábom žijeme v spoločnej domácnosti...ja som samozrejme na mateskej a priatel chodi do prace..moj problem je v tom ze je stale len na mobile na internete ,,,v kuse tam kuka aj ked uz si nema co pozerat a ani sam nevie co pozera tak len tak si posuva a kuka asi ani sam nevie..ja uz mam na to nervy ja sa staram o maleho ked cely den nejem ani sa ma nespyta ci nachvilku ide pri maleho aby som sa najedla/napila alebo si niečo doma porobila...na zachod s mobilom, do sprchy s mobilom, vsade s mobilom uz mi to lezie na nervy ked mu to poviem sa nasere ze co riesim furt mobil ze a co ked tam je co mi to vadi...aky toto je priklad pre dieta(mobil) ach....mobil polozi len ked mam ozaj nervy a uz mu riadne za to vynadam ...je na tom cely den v robote a este aj doma to uz je normalne zavislost fakt ale..kam tato doba speje...

sunny1005

ked mu niečo poviem nepomoze to stale len svoje aj sme sa dohodli ze aspon na tej hajzel a do sprchy nemusi chodit s telefonom ale mozno raz to platilo a pootm zas a znova

Poznám

to poznam aj moja spoluziacka furt a furt mobil v ruke aj pocas hodiny, no nenápadne sa ho veri snazi skryt..

je to zavislost a tá sa tazko riesi. Skorej je dolezite co tam robi, ci nahodou nevypisuje babam na pokeci "slušné" správy.. cim viac mu budes nadavat tym horsie. Nebyt toho dietata tak ja od takeho odidem :/