oddialenie menštruácie

Príspevok v téme: oddialenie menštruácie
maja8

Chcem pooprosiť o radu tie ženy,ktoré už niekedy použili tabletky na oddialenie menštruácie. V auguste cestujeme k moru a rada by som sa vyhla menš.,ale moja gynekol.mi ich odmieta pedpísať, vraj je to zbytočné narušenie hormónov. Ja si ale myslím, že raz za rok to predsa nemôže až tak škodiť.HAK neužívam a ani nebudem,takže tabl. sú asi jedinný spôsob na oddialenie.Chcem len vedieť zo skúseností iných žien, či im to potom spôsobovalo problémy s cyklom.Ďakujem.

qiu

veve11 a to prečo ti ho nechce predpísať? máš nejaké zdravotné dôvody? ak nie tak potom zmen gyn. alebo si najdi nejakú odlahlú lekáren kde sú radi že vobec niečo predajú a opýtaj sa či by ti to nedali aj bez repectu ( lebo aj tak sa platí celý) mne to tak raz spravili a HAK, (lekárka bola na dovolenke)...za pokus to stojí

veve11

ahojte chcela by som sa spýtať, čo mám robiť ak idem koncom augusta na dovolenku a viem že počas nej mám dostať menštruáciu a moja gynekologička mi nechce predpísať Norethisteron. Tak by som sa Vás rada spýtala či neviete ako inak by som sa k nemu mohla dostať. Ďakujem

asta

Ja som užívala Norethisteron už niekoľkokrát počas dovolenky a nemala som zatiaľ žiadne problémy, a lekár mi ich predpíal zatial vždy ked som ho o to požiadala.