škola volá

budis citron

no ste nejake divne mamicky, po prvom dni tu nadavate na ucitelku, ze to s detickami nevie, dajte im cas a hodnotte tak po dvoch troch mesiacoch. Tie kydy so zidovskou hviezdou tak to musi byt iny vymysel hej po 10 minutach si ho zobrala inde keci

DDenisa

Prvý deň sme zvládli celkom v pohode, ale zrejme cirkusy ešte budú, nakoľko naša pani učiteľka veľmi nevie s deťmi spolupracovať. V triede bolo viac detí, ktoré sa do školy tešili a nakoniec odchádzali sklamané. Čo ma prekvapilo, tak to je množstvo zákazov ako mobil, peniaze, šperky, šľapky, no neviem, takéto zákazy nedostali ani v cirkevnej škole, kam začala chodiť dcéra mojej kamarátky.

JarK

Tak mi máme doma tiež prváčku a zobrala som ju hneď po desiatych minútach a odniesla do druhej školy. Je predsa neprípustné, aby riešila triedna učiteľka, či má dieťa na retiazke židovskú hviezdu a prečo a aj keď to rieši len s kolegyňami.

pomocnica

nemam meno- no podľa mňa v 1.triede je na mobil skoro. Ja som ho dostala, až keď som začala sama chodiť domov a inak, ide o to aké je dieťa zodpovedné, keď bude zodpovedné až v 5.triede, tak mu ho daj až vtedy. Chodí do družiny?
a nič mu nesľubuj, lebo potom dopadneš tak, že za každú jednotku mu budeš dávať 2 ečka, čo je teraz bežné a je to hovadina, dieťa sa má učiť pre seba a nie pre odmenu, rodičov...nakoniec by ťa priviedol až tam, že by si zostala švorc, lebo to je tak, že najprv je to darček za prvú jednotku, potom cukríky a potom peneži a na to si zvykne a pôjde to dolu vodou. POCHVALA a možno raz za čas nejaký výletík, alebo v škole výlety a takto. To mu vysvetlí, že peniaze nepadajú z neba, keby chcel náhodou nejakú odmenu za známky, alebo takto. :) ale raz za čas môžeš a za polročné vysvedčko a koncoročné(aspoň v prvom) tiež by som niečo dala, lebo zas malá odmena ho nezabije ale posilní. :)

nemam meno

Tak je prvý deň v škole za nami... Náš malý sa správal super a spýtal sa ma, kedy dostane odmenu odo mňa. A pýtam sa ho že za čo? A on povedal: za to, že som nezbil spolužiakov :). Hneď sme vysvetlili, že to sa nerobí a keď niečo vyvedie, pôjde za riaditeľkou.
Je to taký malý bitkár.