Esta visa

Skusenost1

Príspevky, v ktorých sa estavisa.sk odporúča, sú pravdepodobne platené. Nespravte tú chybu ako ja, že som nevenovala dostatočný čas preverovaniu informácií. Estavisa.sk si účtuje za esta víza 84$, čo sa inak ako zlodejinou nazvať nedá. Na tejto stránke esta.cbp.dhs.gov zaplatíte za to isté 14$.

SandraMajova

Ahoj, ja mám pozitívnu skúsenosť s agentúrou, ktorú spomínaš, mala som isté otázky a nezrovnalosti čo sa týkalo mojej cesty do USA a dokumentácie a tak som ich kontaktovala prostredníctvom kontaktného formuláru ktorý maju uvedený tu: estavisa.sk a onedlho som mala od nich odpoved na všetky moje otázky....takže ja odporúčam :)

Adam700

Ahojte, stránka www.estavisa.sk je v pohode, je to agentúra, tiez som cez nich šiel, na SK mate este nejake dalsie agentury co su drahsie, tusim cez 80 dollarov, cize toto je v pohode.

LukasRT980

Ahojte, ano estavisa.sk je tretia strana a zaplatite aj viac, avsak aj ja som vyuzil tuto sluzbu, pretoze poskytuju extra servis a za ten si rad vzdy priplatim, nie som ten typ co sleduje vsetko a vyzna sa vo vsetkom - nemam na to cas, potreboval som zariadit bussiness cestu, tak som to nechal na nich :) vsetko bolo ok, odporucam

HanaH00

No ak chceš viac rád, pomoci pri ceste do USA, tak využi portál estavisa.sk. Je to tretia strana, cize oni ti daju oficilany form a pomozu ti ho vyplnit, budu sledovat jeho status a budu ta o vsetkom informovat. Pre tych co cestuju prvykrat je to velmi dobra sluzba.

MonikaKretikova

Ahoj, ja som šla taktiež cez www.estavisa.sk, áno je to tretia osoba, ale neľutujem. K pomoci s vyplneným formulárom som dostala tak úžasné rady na cestu, bez ktorých by som len stresovala :D Chlapík čo to spravuje je super, vie že máme prvýkrat milión otázok a je na to pripravený :D dal mi dokonca super tipy na výlety a kde čo lacnejšie zakúpiť, prosto tých pár eur mi za tieto informácie určite stáli :)) ak ideš prvýkrát tak isto choď cez neho, som zvedavá či aj iní si to tak veľmi pochvaľujú a či ty si tiež budeš, daj vedieť potom ;)

MonikaKretikova

Ahoj, ja som šla taktiež cez www.estavisa.sk, áno je to tretia osoba, ale neľutujem. K pomoci s vyplneným formulárom som dostala tak úžasné rady na cestu, bez ktorých by som len stresovala :D Chlapík čo to spravuje je super, vie že máme prvýkrat milión otázok a je na to pripravený :D dal mi dokonca super tipy na výlety a kde čo lacnejšie zakúpiť, prosto tých pár eur mi za tieto informácie určite stáli :)) ak ideš prvýkrát tak isto choď cez neho, som zvedavá či aj iní si to tak veľmi pochvaľujú a či ty si tiež budeš, daj vedieť potom ;)

srnectt

Zbytocne preplacate lebo idete cez 3 osobu. Toto je oficialna stranka na estu. Ak nerozumiete anglicky da sa prepnut aj slovencina, cestina. Bol som uz 2 razy a všetko ok
esta.cbp.dhs.gov

Linduštek

Ahoj, moja kamoška šla cez presne tento web, všetko bolo ok, veľmi si pochvalovala, chlapik jej so všetkým pomohol, poradil :)