Neviem

Sob

prosím mohla by si mi dať tvoj email, vieš ja by som si stebou chcela rozprávať ale vieš takto to môže čítať ktokolvek a ja si myslím že si fajn baba /žena , a ja mám problém s najdením kamarátok

Sob

no ja chodím len po byte bosá a často sa obliekam slabo a tak no a chcela by som vediaet čo sa môže stat ak mám niečo prechladnuté, tkzv ake su to príznaky , a ešte by som chcela dodať že problém s mechurom mam už od začiatku prázdnin, k včeru som dostavala ako keby záchvat . A poznáš Zapper? tak ten mi vždy pomohol,

koza roza

Ja sa ťa spýtam, prečo sa v noci vôbec neprikrývaš? Spíš pri otvorenom okne? Ak toto robíš a máš v izbe v noci chladno tak to môže byť ten zápal moč. ciest nie len mechurá. Zmeraj si pre istotu teplotu. Ak ju máš nad 37,3 a viac tak je zvýšená ale musíš ju merať v kľude nie po fyz. záťaži a vypiti niečoho teplého.
Navyše kedy chodievaš po vonku bosá? Aj keď je chladno či len za horúcich dní?
Moja rada znie, ak budeš mať zvýšenú teplotu často, bolesti brucha, pálenie a štípanie pri močení, pripadne slabšiu nevoľnosť a časté močenie tak je to príznak nie prichádzajúceho menzesu ale zápalu a choď k lekárovi čo najskôr. A hlavne veľa pi. Mechúr sa ti častým močením bude prečisťovať a odplavovať baktérie prípadné.

nemam meno

Inak keď ti mám ešte niečo ešte napísať o menzese, tak na zächod pred jedlom nechoď, lebo ti potom nebude chutiť. Mne sa z toho dvíha žalúdok. No každý to vníma inak... Len toľko.

nemam meno

Myslíš že to súvisí s cukrovkou? Nemám s tým skúsenosti. Poradím ti, choď najprv k diabetičke(ak sa nemýlim oni riešia cukrovku) a potom k svojej doktorke detskej...a uvidíš čo ti zistia\povedia ale neviem či bez mamy tam môžeš ísť... Ak musíš tam ísť s dospelou osobou, tak si niekoho zožeň.