Samoopalovaci krem

Príspevok v téme: Samoopalovaci krem
evul

Zdravim,
mate tip na nejaky velmi jemny samoopalovaci krem? Posledny mesiac v podstate stale sedim doma, bo sa ucim, a vyzeram tak...bielo :) Rada by som nieco, co vytvori nadych dohneda, nepotrebujem vyzerat ako po 2 tyzdnoch pri mori... Minuly rok som skusala nieco od Garnier, ale urobilo mi to divne flaky, tak ak mate nejake skusenosti, budem vdacna :)

janushka

ja pouzivam Garnier pre ziarivu plet, tonovacie telove mlieko a som velmi spokojna.ale aj Johnson je dobre.a z tych pravych samoopalovacich som vyskusala vsetko mozne od L'Oreal, sprej, mlieko aj gel.Doda pekne opalenie s min. vyskytom flakov ale vydrzalo mi to len 3-4 dni, a potom ked sa to zmyvalo, ostavali mi mapy.a taktiez moze mierne zaspinit oblecenie.takze urcite odporucam tonovacie telove mlieka.

agina

Lenush, ten samoopalovaci od Dermacolu dostat a j v lepsich drogeriach ako su 101 Drogerie a DM drogerie.Ja som ho konkretne kupila v 101 a stal tusim okolo 130,- neviem uz presne.A dlho ti vydrzi.

Lenush

agina
chcela by som vyskusat samoopalovaci od Dermacolu. pozerala som si ich webstranku a nasla som tam vela zaujimavych veci.. kde mozem zakupit tieto vyrobky? v lekarni? a vedela by si mi povedat pribliznu cenu samoopalovacieho kremu na telo od Dermacolu?
dakujem :)

ewkaaa

ja taktiez pouzivam Johnson´s ale riedim ho s klasickym telovym mliekom asi 50% a 50%

mozem povedat ze je to tak fajn lebo na 100% sa vyvarujes flakom

evul

No, nasa Delvita to vyriesila za mna - mali tam jedinu znacku - Johnson´s, je to jemne tonujuce aj spevnovacie vraj, tak uvidim, co to urobi :)