Zolpidemi (hypnotika,sedativa) zavislost

Príspevok v téme: Zolpidemi (hypnotika,sedativa) zavislost
lentilko

caute...mam na vas otazku ohladom toho aky dopad bude mat na moje zdravie ako celkove a psychycke uzivanie velkeho mnozstva Zolpidemi "sanval,stilnox,zolpydem mylamn.Su to hypnotika,sedativa beriem, ich kvoli depresii nic ine mi nezabralo a to mam depresiu uz 8 rokov....uzijem ich tak 10 za den 1tableta 10mg.....ja neviem dco uz mam robit a samozrejme chodim ku psychyatrovi roky dokonca aj ku takemu drahemu.....uz by mi to mohlo skoncit

helgaJ

Akpj.
Tieto lieky ti depresiu vyliecit nepomozu. Aj ked ich nepoznam, vyzera to, ze su to len lieky na spanie, pripadne na ukludnenie, teda benzodiaz., alebo hypnotika, alebo aj ine, ale iste nie na liecbu depresie.Nechapem, ze ti taketo lieky vobec predpisuje aj ked draho plateny lekar.. Mali by ho zbavit licencie, lebo mu zjavne na tebe nezalezi a zaujimaju ho len tvoje peniaze.
Na type tychto liekov budes rychlo zavisla /ak uz nie si/. Takze, okrem depresie budes musiet riesit aj liekovu zavislost.
Takymito liekmi si gumujes mozog, zatazujes pecen a uplne zbytocne.
Skus vyhladat normalneho lekara. Potrebujes liecbu zodpovednym lekarom a psychoterapiu. Napis z akeho si kraja, mesta.

mascha

potrebuješ dotoxikačnú kúru, tie lieky ti už zaniesli napr. pečeň, keď si vyčistíš črevá, budeš mať jasnejšie aj v hlave...