smutna soba

Príspevok v téme: smutna soba
kylie09

Mam 19 rokov, a citim sa tak strasne sama. Neviem co mam v zivote robit. Chcela by som mat nejaky ciel a v niecom sa najst, ale nie mi nevydrzi dlho a nemam ziadnu vydrz, disciplinu ked nieco zacnem. Ked som v okruhu ludi, som nervozna, neviem co mam hovorit, na ostatnych posobim mozno aj neprijemne. Chcela by som byt viac uvolnena, viac zit pre pritomnost a vediet sa radovat. Len mne nerobi radost uz skoro nic. Nebyvam z rodicmi, byvam sama. Zo starymi kamaratkami si uz nemam co povedat, kazda je na svojej ceste. Jedine co mi robi trochu radost su peniaze, pracujem stale. Co je ale zle, lebo viem ze materialna radost je docasna. Nedokazem sa do nikoho zamilovat, bojim sa ze ostanem sama..stale....este nikdy som nemala vztah. Taky realny, neviem ake to je. Kazdy clovek naokolo ma nieco pre co zije. Ked vidim ze kazdy je v tom svojom a ide si to svoje, co ja. Som stratena...velmi...velmi smutna osoba

ANGEL-DEMON

to akoze v práci nemáš kolegyne s kym by si sla na kavu... atd..
si najdi nejaku zalubu co ta bavi, chod na zumbu, alebo ja netuším..
chod si zaplávať, kolieskove korčule... a odporučila by som ti beh ,..vyskušaj, super vyčistí hlavu... ja ked mi to práca dovoluje idem večer už po tme na okruh.. 5 kolečiek... a je to super pocit potom... okysličí sa mozog, spraviš niečo pre zdravie, pleť...pride na teba pozitivna energia, endorfiny.. hned ti bude lepsie... a chodiť pravidelne, ked nie kazdy den aspon 3 x do tyzdna.. by si videla tu zmenu.. alebo ked som pracovala od 7 tak som rano o 5 vstala a sla behat, dala sprchu, naranajkovala a plna energie sla do práce,.. a cely den som mala dobru naladu a vsetci sa mi cudovali.. ze ako to robím... reku chodim behat ...