bolesti klbov a chrbtice

pišta

A tá najlepšia správa na záver:
MOTIVUJTE SA!
Začnite dnes, a i keď hovoríme v horizonte (viacerých) mesiacov,
zajtra bude lepšie, a napozajtra
TAKTO : )))

pišta

Milé dámy.
Keby som bol na vašom mieste, urobil by som toto:
- absolvoval s lekármi, čo absolvovať treba, vylúčil napr. infekčné ochorenie, hnisavé ložiská v zuboch alebo inde, skryté zápaly (sedimentácia krvi...) a asi sa podrobil konzervatívnej liečbe podľa potreby
- začal sa intenzívne zaujímať, čo môžem urobiť ja sám. Dobrá správa je – VEĽA!!!
- Na tomto inete by som si komplet prečítal tieto témy : Odkyslenie organizmu, Malá násobilka zdravia, Recepty zo zeleninky...,Fenomenálny Dr. Walker, Je kravské mlieko zdravé? a ukážku VEĽKÉHO BOJA „za lepší zajtrajšok“ : ) Bulímia – Anorexia, boj vyhráš!
Nie je to slovo Božie, ale môžete tam nájsť množstvo podnetov, ako zmeniť svoj „life style“.
Lebo je nepochybné, že PRI KAŽDEJ chorobe treba niečo zmeniť, inak by choroba nenastala. Toto si myslím, že SA TÝKA NÁS VŠETKÝCH.

janík

vyhľadaj akupunktúru,s týmto by si mal dobrý akupunkturista ľahko poradiť-v tomto počasí sa to hodne vykytuje!!

linn

aj mna strasne bolia klby chrbtica, no des a hruza a dakedy nemozem ani spat...a to mam 19.. sem tam sa zbadam, ze sa mi trasu ruky akoby som mala 50....cista parada..

syma

liečiť zápaly tohto druhu, je skôr dlhodobá záležitosť, tá termálna voda, nebola dobrý nápad, skôr pomôže suché teplo, horúci termofor cez oblečenie, elektrická poduška, ........
ak sa neuľaví, treba návštevu lekára opakovať, len ma udivuje, že len masť predpísal nemáš aj tabletky?