Kurie oko na prste ruky

Príspevok v téme: Kurie oko na prste ruky
Roman99009

Ahojte.
Uz dlhsiu dobu sa mi na prste pravej ruky vytvorilo pravdeppdobne kurie oko. Posledné 2 tyzdne ho natieram pripravkom Kolodium forte. Postupne som odumretu kozu odstranoval. Dnes ked som odstranil dalsiu vrstvu, v strede sa objavila akasi makka hrcka, ktora je naplnená tekutinou a obsahuje e 3 cervene bodky (krv). Na dotyk to velmi boli. Myslíte, ze ide o korene kurieho oka? V prilohe posielam fotky ako to vyzera.
Podobnym sposobom som si pred rokom vyliecil kurie oko na nohe, nieco podobne sa mi tam nevytvorilo.
Za akekolvek rady dakujem.
Roman

mamibs

zda sa, ze si to nechal vyzrat az po maso. skus to nechat zahojit bez natierania. uvidis ci sa znovu vytvori alebo nie. ak sa neobjavi, tak sa liecba podarila. ak sa objavi tak si daj pauzu 1-2 tyzdne a ides znova podla navodu, co je tusim 2x denne natierat a odstranovat kozu. inaku mna sa tiez objavilo kurie oko. asi 3x v zivote, raz pomohol ten isty pripravoc co mas ty, druhy krat dusik a treti krat to zmyzlo samo. vzdy sa to na inom mieste spravilo

TomasP

Ahoj,
Mam rovnaky problem na rovnakom mieste. Je to kirie oko? Mam si kozu dalej odstranovat ako ty? Vo ti pomohlo?
Velmi pekne dakujem