Prsníky

Príspevok v téme: Prsníky
Libeda

Ahojte, chcem sa tu poradiť s babami o niečom, čo možno mnohé z nich poznajú, hoci pre mňa je takýto pocit novinkou: Prevčerom som sa, ja hlúpa, dala nahovoriť na zväčšenie pŕs vákuovou terapiou. Bolo to zadarmo. Lenže pravý prsník mi zostal o trochu väčší a pevnejší než ľavý....a mne to veľmi prekáža. Nemala som sa na to dať, som inak veriaca a na prsníkoch mi nezáležalo až tak, lenže čo už :D
Chcem sa spýtať, keď mám asymetriu prsníkov po tomto zákroku, a nie od prírody, pomôže, ak si to ešte zopakujem? Alebo ako to dať do poriadku? Okrem OPERÁCIE a mech. zásahov, skúsiť ešte tú terapiu? Myslíte, že sa to môže dať do poriadku? Ale len seriózne odpovede, prosím, nie výčitky, že si za to môžem sama...diky moc

Libeda

Prosím, odpíšte mi niekto, ak viete poradiť, či to prejde a efekt opadne, možno ste to niektorá aj absolvovali...Budem naozaj veľmi vďačná.

Libeda

My ušnú spoveď nemáme, chodíme hromadne k oltáru, ja som evanjelička :D A každý robí chyby, veľmi som to oľutovala. A chcem len seriózne odpovede.

ty blbečku

Ešte napíšeš že si veriaca a takéto hovadiny si dáš urobiť... Hm hm. Nemám na to slov...povedz to na spovedi...