Chrasticky na celom brusku maltezacika

Deria

Ano, to je speay aj pre ludi. Je to proste pena - Panthenol. Ak to mas doma, ponatieraj havinovi viackrat denne postihnute miesta. Je to vynikajuce, zatial vzdy pomohlo. Ale nic ine na to nedavaj! Ak to nepomoze, tazko pomoze nieco ine, potom treba diagnozu. A co sa tyka tych blch...bola si u dvoch veterinarov a to by nevideli, ci ma pes blchy? Pochybujem. Daj potom vediet.

Jennyynnej

Ahoj..jee dakujem..ale to je sprej original pre psov? Ci normalny pre ludi..lebo ten mame.. Tak ci tak skocim do lekarne sa povypytivat..diky a dam vediet :-*

D...a

Uz som tu niekde radila Pantenol spray pre psika na kozne problemy. Je to najucinnejsie, nas maltezak mal podobne problemy, cele telo ho svrbelo a mal zapalene miesta. Jedna vet v Brne nam poradila tento spray a vsetko zmizlo, krasne mu to vysusilo a nyvyse prestalo svrbiet. Musi to byt ale Pantenol spray, ked ho zatrepes a stlacis, vyjde pena, ktoru nanesies na postihnute miesta viackrat denne. Nemasti to a nelepi, pekne to vsiakne. Nic ine nekupuj, ani nicim nenatieraj, aby si mu este neuskodila. My sme tiez skusali nieco ine, co nam radili v lekarni ale nepomohlo. Mozno ten spray nedostanes v kazdej lekarni, treba si obvolat viacere. Inac, neviem co to mas za veterinarov, ze nevedia urcit diagnozu, potom zostava uz len dalsi vet. Ale toto by som este vyskusala. Daj vediet, ako ste dopadli, ci pomohlo.