Dá sa to ?

Príspevok v téme: Dá sa to ?
BullK

Zdravím, mám problémy o ktorých chcem hovoriť. Nemám to ľahké.Mávam veľmi silné pocity úzkosti. Ked som po ttme napr. ked v noci nemožem spat dosť mi to zneprijemní den nasledujuci, mám problém vykonávať bežné každodenné veci. Počas vykonavania týcah každodenných činnosti znervozniem a mám veľmi úzkostné myšlinkx.Existuje milion miest ktorým sa vyhýbam ale viem že to nejde navždy. Stále mám pred očami že sa ocitnem v niejakej nechcenej situacíi atd Chcem sa opýtať že čím to je a hlavne čo sa dá s tým robiť a hlavne či sa dá Dosť mi to vadíí aj dlosť ma to obmedzuje. zažil už niekto niečo také? za všetké info vdaka

BulliK

vďaka za rady, určite nad tým odborníkom porozmýšľam. no je veľmi ťažké sa v tom prekonať a ísť tam kde jednoducho nemôžem

bagration

ano presne tak. Urcite navstiv odbornika. Moze sa jednat o nejaku psychicku poruchu. Bez liecenia sa to bude len zhorsovat. Podchyt to cim skor, aby liecba bola co najrychlejsia a najucinnejsia.

ANGEL-DEMON

chod za psychologom,..nikto iný ti neporadí.... to musíš prekonať len sám ak chceš ovšem... a nebudeš sa opúšťať... na tie miesta na ktore nechceš chodiť chod,.. zober kamosov a chodte tam.... čím viac sa im budeš vyhýbať tým to bude horšie... vlastná skusenosť....