Veľké prsia v mladom veku?

Príspevok v téme: Veľké prsia v mladom veku?
Alex1723456789

Ahojte. Mám takú menšiu otázku.. Mám 11 rokov, čoskoro 12, no už v takomto mladom veku mám na svoj vek veľké prsia, neviem medzi jednotkami - dvojkami, ale asi bližšie k tej jednotke.. Alebo?.. Netuším... (Veľmi sa v tých veľkostiach nevyznám, takže neviem..) Ale proste na svoj vek mám celkom veľké prsia.. Som z toho nešťastná, spolužiačky sú väčšinou ploché ako doska, poprípadne majú malé prsia na svoj vek.. Je to podľa vás normálne? :/ A dali by sa nejako zmenšiť? Cvikmi alebo tak? (Okrem plastiky samozrejme, to je pochopiteľné) Ďakujem.

Gima

Telo je aj tak obalené svalmi, na prsiach to je prsný sval. Treba cvičiť s rukami a ramenami. Napríklad plávanie, gymnastika, prehodnoť stravovanie, zvýš príjem tekutín.

Ja888

Ahoj podprsenku jedine bez kostic inac tie kosticove skodia -brania prietoku lymfy.....
No a k tomu akoze problemu. Bud rada zemas prsia lebo raz budes lutovat zeti nenarastli vacsie. Presne toto som zazila. Ako prva som mala v triede prsia, hanbila som sa za ne strasne, skoda, lebo tak velmi som trpela a nechcela ich az prestali rast a mam ich male. Mozno mohli byt vacsie, nie mozno ale urcite by boli, mali by po kom... v rodine maju vsetci velke. Takze moja rada kasli na druhych, to je celkovo dobra rada do zivota,nech ti jedno, co si druhi myslia a co hovoria a co robia,bud sama sebou a bud hrda na to kym si a nenechaj sa zviklat druhymi.... lebo to raz mozes dost lutovat...

Alex172345678900

No a s tým očumovaním a obchytkávaním u chalanov som sa ešte nestretla, alebo som si to možno iba nevšimla... Ale ak niečo skúsia, ruky im dolámem :D

adr1a.

Boze boze)) potrebujete problemy?) Vsak je to decko a este zakonom chranene.
Ziadne fotky sem nedavaj a ani inde

Ahoj. Hlavne zacni nosit podprsenku. Pod s maminou do obchodu, vyberte spolocne vhodny tvar a velkost podprsenky. No a "priprav" sa na to, ze chalani v triede ai ti ich budu ocumovat, budu sa ti ich snazit a chciet sa ich dotknut obchytavat)) Takze bud pripravena, skus trenovat box ai)) a ak ich ruka siahne kam nema a nebudes stacit sa tomu uhnut/vyhnut, tak skus na nich lavy pravy hak :D