Gynekomastia alebo nie ?

Príspevok v téme: Gynekomastia alebo nie ?
son

Dobry den mam 17 rokov a mam asi gynekomastiu strasne ma to trapi a hanbim sa za to. ked som mal 14 rokov vazil som 88KG , myslel som si ze tie prsia mam z toho ze som tucny ale potom som vyrastol a zacal cvicit a stale ich mam velke. viem ich aj napnut ale stale v okolí bradavky su makke a bradavky mam vystupene a tiez pomerne velke. Pri cviceni hrudnika sa daju do normalu kedze sa napumpuju ale potom sa zase vratia do povodneho stavu. Mam gynekomastiu alebo tam mal len tuk ?

oldere

Tabletky proti gynekomastii - tracking.comfortclick.eu ja som velmi rad ze je tento pripravok na prirodnej baze, nieje tak chemicky a preto nezatazuje ine organy.

NIKT0

Zdravim mam 14 rokov a myslim ze mam gynekomastiu .. vedel by mi niekto povedat ci je to gekomastia ? ak by som pridal fotky

pišta00

Ono to vraj v puberte zvykne zmiznúť ak nie dá sa tá prsná žľaza operovať.. Je to tuším nejaká porucha vylučovania estrogénu u mužov a prejaví sa to tak, že sa tá prsná žľaza zväčší ale neni som si tým na 100% istý...

cnc

ja som tiez bol tucny ked som mal13- 14mozno cca....ale mal som len okolo 65kg ale nebol som vysoký...schudol som a taktiez som zacal cvicit a je to take iste ako u teba alebo niekdy ak si ich postlacas trochu tak sa zmensia alebo niekedy aj same od seba napr ak je zima....no ani ja netusim ci je to tuk alebo gynekomastia...rozhodne niesi sam a nejaka rada by urcite pomohla